NAUJIENOS

A. Vrubliauskas: įgyta paklausi specialybė suteikia pranašumą net prieš aukštųjų mokyklų absolventus

Kategorija:

Miestas:
Alytaus profesinio rengimo centro Pramonės ir prekybos bei  Statybos technologijų ir verslo skyriaus studentams šiandien ypatinga diena – diplomų įteikimas. Jų pasveikinti atvykoAlytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir mero patarėjas Ramūnas Bielevičius. Minėtas studijas baigė 377  absolventai.
 
„Įgyta konkreti ir paklausi specialybė šiandien jums suteikia pranašumą net prieš aukštųjų mokyklų absolventus“, – įsitikinęs rajono savivaldybės meras. „Esate jauni, drąsūs, veržlūs – nesustokite, siekite savo užsibrėžtų tikslų“, – tęsė A. Vrubliauskas, linkėdamas absolventams dalyvauti mainų programose,bet savo ateitį kurti gimtame krašte.
 
Meras taip pat pažymėjo, kad Alytaus profesinio rengimo centras yra vienas iš profesijos rengimo lyderių Lietuvoje, pasidžiaugė centro irrajono savivaldybės glaudžiu bendradarbiavimu, priminė, kad gabūs rajono studentai, studijuojantys Profesinio rengimo centre, gali kreiptis ir gauti savivaldybės paramą studijoms.
 
Profesinio rengimo centro direktorius, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Zubras, sveikindamas absolventus, pasidžiaugė jų pasiekimais, laimėjimais, aktyvia neformalia veikla.
 
Alytaus profesinio rengimo centro šventėje absolventams, tėvams ir mokytojams muzikinius kūrinius dovanojo mokyklos mokiniai.
 
Alytaus rajono savivaldybės informacija


 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė100 metų Pakaunėje

100 metų Pakaunėje

Pirmoji šiais metais Kauno rajone 100 metų jubiliejų švenčia Marijona Juočienė. Nuo gimimo Kauno rajone gyvenanti moteris jau daugiau kaip 60 metų dienas leidžia miškų apsuptame Garanciškės kaime, Garliavos...

Reklama