NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

A. Lukšienė: „Tik pasižiūrėjusi į veidrodį ar savo vaikus suprantu, kaip greitai prabėgo laikas“

Kategorija:

Miestas:
„Gyvenime viskas taip jau sudėliota. Kažkam yra pradžia, kažkam – pabaiga. Atėjo tas laikas, kada Jūs paliekate darbą, kurį dirbote daug metų. Atidavėte širdį vaikams, kad jiems darželyje būtų geriau ir jaukiau. Linkiu, kad nepraeitumėte pro savo buvusią darbovietę, o dažnai į ją užsuktumėte pasidalinti patirtimi su buvusiais kolegomis ar tiesiog su jais pabendrauti. Kuo geriausios Jums kloties tolimesniame gyvenime,“ –  dėkodamas už ilgametį darbą į užtarnautą poilsį išeinančiai Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorei Angelei Lukšienei sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.
Miesto vadovas direktorei už ilgametį sėkmingą švietimo vadybinį,  kūrybišką pedagoginę darbą ir gerosios patirties sklaidą įteikė padėkos raštą ir  Alytaus miesto savivaldybės atminimo medalį.
Dėkodama už sveikinimus Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorė A. Lukšienė teigė, kad laikas prabėgo neįtikėtinai greitai: „Net nesijaučia, kad jau prabėgo tiek daug metų. Tik pasižiūrėjusi į veidrodį ar savo vaikus suprantu, kaip greitai prabėgo laikas.“
23  metus Alytaus lopšeliui-darželiui „Vyturėlis“ vadovavusi  A. Lukšienė sakė paliekanti puikų ir kūrybingą darželio kolektyvą, todėl labai norėtų, kad naujasis lopšelio darželio vadovas tęstų pradėtus darbus, o mikroklimatas darželyje ateityje išliktų nepakitęs.
Paklausta, ką ketina veikti išėjusi į užtarnautą poilsį, A. Lukšienė teigė, pirmiausia norinti pailsėti, nes atostogų praėjusiais metais neturėjusi, o  ką veiks vėliau  – parodys laikas.
 
Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama