NAUJIENOS

90-ąjį jubiliejų minėti maloniausia artimiausių žmonių apsuptyje

Kategorija:

Miestas:
Lapkričio 24 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis bei Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė sveikino gargždiškę Moniką Freigofienę 90-ojo jubiliejaus proga.
Restorane artimųjų apsuptyje 90-metė jautėsi puikiai ir buvo maloniai nustebinta jai parodytu dėmesiu. Energinga, humoro jausmo nestokojanti ir amžiaus naštos iš pažiūros nejaučianti senolė su šypsena priėmė Savivaldybės atstovų sveikinimus. 90-metę jubiliejaus proga sveikino ir patys artimiausi žmonės, vienas jų – jau 76-erius metus šalia esanti buvusi klasės draugė, kuri negailėjo ilgaamžei pačių gražiausių žodžių, išspaudusių ir ašarą. Ponia Monika sakė, negalinti patikėti, kad jai jau 90 metų, jaučiasi ji gerokai jaunesnė.
Senolės gyvenime būta visko – vos 2 metukų ji neteko mamos, buvo ir kitų sunkumų, tačiau šventės proga 90-metė į skaudžius prisiminimus nesileido, ji mieliau prisimena mokykloje leistą laiką, lotynų kalbą, kurią mokėsi vaikystėje, šmaikščius nutikimus, dainas, lydinčias ją per gyvenimą. Ilgaamžei svarbiausia artimųjų meilė ir dėmesys, ilgametė draugystė. Artimųjų surengta staigmena – šventė, į kurią jos pasveikinti ir pagerbti susirinko ne tik patys artimiausi, bet atvyko pagerbti ir Savivaldybės atstovai – tapo dar vienu puikiu atsiminimu ilgaamžės gyvenime.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Ernesta Strakšytė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Reklama