5 moteriškos paslaptys, kurios padeda į gyvenimą pritraukti daugiau pinigų
  NAUJIENOS

5 moteriškos paslaptys, kurios padeda į gyvenimą pritraukti daugiau pinigų

Kategorija:

Miestas:

Tavo dėmesiui – pats moteriškiausias straipsnis apie pinigus!

Gana mums, moterims, taikstytis su nuolatiniu pinigų trūkumu. Tai, ką netrukus sužinosi, atvers tau akis ir padės tašką nesibaigiančiam taupymui, skaičiavimui ir trūkumui!

Pasakyk sau „taip“ ir ženk žingsnį patogaus ir moteriško gyvenimo link. Kartais mes stringame pilkoje kasdienybėje ir mums reikia postūmio judėti pirmyn.

Mes mėginame užsidirbti pinigų vyriškais būdais ir pykstame, kai neišeina. O tada išsiaiškiname, kad sprendimas buvo visai šalia, tik, deja, apie jį nežinojome.

Taigi šis straipsnis atvers tau akis ir padės pakreipti visus tavo finansus teigiama kryptimi.
 

Tu juk žinai, kad visi nuostabūs dalykai prasideda mūsų galvose, o tada pasireiškia kasdienybėje.

Taigi, jeigu esi pasirengusi gyventi geriau ir turtingiau, tuomet pirmyn! Šis straipsnis kaip tik tau!

Remdamasi „Šokolado Sielai“ pateikta informacija pagaliau išsiaiškinsi, kaip elgtis ir lengvai gauti iš gyvenimo tai, ko trokšti…

 • TU sužinosi keletą genialių būdų, kurie padės tau pagerinti savo piniginius reikalus.
 • TU išsiaiškinsi, ką klaidingo darei su pinigais.
 • TU suprasi, ką daryti, kad norint turėti pinigų nereikėtų taip stipriai dirbti ir jie patys greičiau ateitų pas tave.
 • TU sužinosi, koks turėtų būti tavo požiūris į pinigus, jeigu nori jų turėti daugiau nei šiandien.
 • TU sužinosi keletą psichologinių paslapčių, kurių nerasi niekur kitur.
 • TU suprasi, kaip veikia visatos dėsniai, ir tau pačiai taps akivaizdu, kodėl iki šiol neturėjai pinigų…

Praeitą kartą, t. y pirmoje dalyje, mes kalbėjome apie pinigus ir jų neturėjimo priežastis, susijusias su ribojančiais įsitikinimais. Pirmą dalį apie pinigus, rasi paspaudus čia!

Na, o šį kartą pakalbėsime apie pinigus visai iš kitos pusės.

Norint turėti pinigų, reikia išmokti jais džiaugtis. Kito kelio nėra.

Jeigu nori turėti pinigų, turi skirti jiems dėmesio. O kaip tai padaryti, mes netrukus atskleisime!

Šiandien tu gali rinktis, ar ir toliau nori dirbti kaip arklys, bet vis tiek jausti finansinį trūkumą, ar pagaliau esi pasirengusi išsiaiškinti, kokiais dar būdais gali pritraukti daugiau pinigų į savo gyvenimą.

PASLAPTIS ATSKLEISTA!

Ar žinai, kad moters emocijos yra labai stiprus dalykas? Mes esame visai kitokios nei vyrai!

Tikriausiai pastebėjai, kad būna tokių momentų, kai ko nors labai bijai ir apie savo baimes vaizdingai pasakoji artimiesiems, o tada (kad ir kaip būtų nemalonu) jos ima ir išsipildo.
 

O gal tau labiau pažįstama tokia situacija, kai supykusi kam nors netyčia ko nors palinkėjai ir, žiūrėk, netrukus tai pavirto tikrove?

Moteris išties yra magiška būtybė. Ar pastebėjai, kad kai vyrai užsimano įsigyti kokį nors daiktą, jie ima logiškai ieškoti sprendimo būdų, kaip tai įgyvendinti, o štai moteris elgiasi visai kitaip…

Moteris nuėjo ten, nuėjo šen, ką nors pasakė, prie vyno pakalbėjo apie tai su drauge, nubraukė ašarą ir, žiūrėk, pradėjo dėtis keisti dalykai. Po kelių savaičių namuose tarsi iš niekur atsiranda nauji kailinukai arba skalbyklė. : )

Kai moteris susikoncentruoja ties kokia nors situacija, ji pasiunčia magišką žinutę „į viršų“.

Štai tada ima vykti stebuklai. Nematomos jėgos arba keistai susiklosčiusios aplinkybės mums padeda viską „nuleisti“ į žemišką paveikslą.

Štai kaip yra sukurta moteris. Vyrai turi dėti daug pastangų ir siekti tikslo, o moteris privalo mokytis pasinaudoti savo emocine jėga ir ten paslėptomis kūrybinėmis galiomis.

Moterys jau nuo senų laikų mokėjo naudotis savo vidine jėga.

Būtent todėl jos taip mėgo ritualus bei kitus magiškus veiksmus. Jos visada jautė, kad yra paslaptingos būtybės, per gyvenimą galinčios eiti pačiais neįtikinamiausiais būdais.

Na, o dabar pasinerkime į ezoteriką ir prisiminkime, jog mes šiame pasaulyje esame ne vieni.

Aplink mus egzistuoja aukštesnės jėgos, sielos bei kiti įvairūs energetiniai dariniai.

Netikėti tuo yra tas pats, kas netikėti, jog egzistuoja elektra.

Patyrinėk save.

Tikrai prisiminsi tokią situaciją, kai šalia tavęs esantis žmogus labai pyko ir tau tiesiog norėjosi nuo jo trauktis kuo toliau.

Emocija turi vibraciją ir juntama subtiliame lygmenyje.

Pvz., kai mano draugas pyksta, aš jaučiu, kad man reikia nuo jo trauktis kuo toliau… O kai grįžta geros nuotaikos, atrodo net traukte traukia pasišildyti geros energijos spinduliuose.

Tau tikriausiai įdomu sužinoti, kaip tai susiję su tavo finansine situacija?

Taigi pereikime prie pinigų.

Pinigai yra ne kas kita, o energetinė išraiška, užkoduota popieriaus banknote.

Todėl jeigu tu jiems jauti neigiamus jausmus, jie traukiasi nuo tavęs, o jeigu džiaugiesi, kai jie pasirodo, pinigai ima keliauti tavęs link. Labai paprasta.

Mano asmeninė patirtis su pinigais

Kadangi aš negimiau milijonierių šeimoje, man reikėjo pačiai nemažai padirbėti, kad susikurčiau savo gerovę ir galėčiau vaikščioti su „Louboutin“ bateliais, vairuoti „Lexus“ automobilį ir nešiotis savo moteriškus daiktelius „Louis vuitton“ rankinėje…

Maždaug prieš 10 metų pirmą kartą išgirdau žodžių junginį „pamilti pinigus“. Nuo tada susidomėjau pinigų tema ir visais kliuviniais, trukdančiais man prabangiai bei patogiai gyventi.
 

Nuo to laiko perskaičiau daug literatūros, šią temą nagrinėjau su psichologais ir važinėjau į seminarus bei paskaitas.

Viskuo, ko išmokau ir ką pritaikiau tarybinių laikų suvokimui ir trūkumui pašalinti, dalinuosi su tavimi ir nuoširdžiai tikiuosi, kad tai atvers tau vartus į gražų gyvenimą, kurio tu, be jokios abejonės, esi verta.

Iš pradžių ši vieta man atrodė labai mistiška.

Cha… „mylėti pinigus“, – galvojau aš, tai jau tikrai.

Kai pati pradėjau tinkamai elgtis su pinigais, jaučiausi labai nejaukiai.

Bet prabėgus keletui metų pagaliau pajutau pinigams gražius ir teigiamus jausmus. Aš netgi jaučiu, kad tarp manęs ir pinigų yra ypatingas ryšys…

Mano suvokimu, pinigai – tai tiesiog energija, kuri mane labai džiugina, suteikia man komfortą, materialinius džiaugsmus man ir mano šeimai. Aš labai myliu pinigus, nes jie man padovanoja daug nuostabių akimirkų. Dėl jų aš esu gražesnė, sveikesnė ir patrauklesnė. Turėdama pinigų galiu laisvai rinktis, ką noriu valgyti, kaip noriu rengtis ir kur nuvažiuoti.

Kaip galėčiau jų nemylėti? Kiekvieną kartą gavusi pinigų pasidedu juos ant baro, kad galėčiau juos matyti ir praeidama jais pasidžiaugti.

Jeigu pajuntu, kad mano gyvenime ima trūkti pinigų, jokiu būdu nepuolu daugiau dirbti.

Aš tiesiog priimu tai kaip ženklą, jog skiriu per mažai dėmesio pinigams, tad atėjo metas juos paliaupsinti.

Tuomet atlieku pinigų praktikas, mažus moteriškus ritualus bei rašau laiškus pinigams. Vizualizuoju trokštamus daiktus ir su malonumu liečiu pinigus, skiriu jiems ypatingą dėmesį.
 

Vos tik pradedu užsiimti savo „magiškais ritualais“ (apie kuriuos detaliai tau papasakosiu), pastebiu, kad mano gyvenime iš tiesų padaugėja pinigų. Jie ima rastis iš pačių neįtikinamiausių šaltinių.

Mano suvokimu, moteriškas kelias visada driekiasi iš vidaus į išorę, o vyriškas atvirkščiai.

Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad mes, moterys, turime tik vizualizuoti, pasitelkti emocijas ir sėdėti rankas sudėjusios.

Tai reiškia, kad reikia ir toliau keliauti pirmyn, tęsti įvairius darbus ir projektus, bet aš labai nuoširdžiai tau siūlau prie bet kokių išorinių veiksmų prijungti mūsų vidines galias, nes tada iš tiesų viskas vyksta kur kas greičiau.

Tai nereiškia, kad pinigai iš karto į tave ims plaukti plačia upe, bet aš galiu garantuoti, kad keisdama savo suvokimą trokštamų rezultatų pasieksi kur kas greičiau.

 

Mano SLAPTOS TECHNIKOS ir ritualai, padedantys susikurti finansinę gerovę (ir dar niekada manęs nepavedę)

 • Atlieku įvairias energetines praktikas, kurios man padeda atverti pinigų kanalą (su viena jų netrukus susipažinsi ir tu!).
 • Rašau laiškus pinigams, aiškiai įsivardiju savo norus popieriuje, ir jeigu turiu progą, tai dar kelis kartus su džiaugsmu papasakoju apie tai draugėms.
 • Prieš miegą internete paieškau vaizdų, susijusių su savo troškimais, tam, kad galėčiau nukreipti savo pavargusią ir atsipalaidavusią pasąmonę teisinga kryptimi.
 • Bent tris kartus per savaitę rytais parašau kelis sakinius, kurie skamba maždaug taip: „Man patinka pinigai, aš džiaugiuosi jais, aš esu pinigų magnetas, aš turiu pinigų“ ir dar ką nors panašaus.
 • Kiekvieną kartą įsigijusi ką nors gražaus, pasižiūriu į pinigus, padėkoju jiems už tai, kad mane puošia ir gražina. Tą patį darau keliaudama, gerdama kavą ir t. t.

Žinau, kad dabar tai gali atrodyti gana sudėtingas procesas, bet iš tiesų sunku tik iš pradžių. Vėliau viskas vyksta tiesiog be pastangų. Aš tiesiog jaučiuosi dėkinga visatai už tai, kad man ji siunčia pinigus. Tai tiesiog tapo įpročiu.

Aš neignoruoju pinigų. Prieš dėdama juos į piniginę, juos „pamatau“, nusišypsau jiems mintyse arba tikrovėje. Tai irgi tapo įpročiu, kurio aš beveik nepastebiu.
Tą patį daro ir mano 8 metų dukra.
 

Mūsų šeima pinigus priima kaip stiprią energiją, kuri mums suteikia daug nuostabių dalykų. Mes juos mylime taip pat kaip augalus sodyboje.

Jeigu moterys perka mūsų produktus, mes labai džiaugiamės sugrįžtančia energija ir priimame tai kaip ženklą, kad kuriame vertingus, pasauliui reikalingus produktus.

Moterims tokie dalykai yra natūralūs. Vos tik įveikiame barjerą, toliau viskas vyksta savaime. Mums, moterims, yra natūralu džiaugtis ir mėgautis gyvenimu.

Gali būti, kad kai kurios iš mūsų pamiršo, kaip tai daryti, bet gera žinia yra ta, kad džiaugsmą galima susigrąžinti, tik pradžioje gali tekti pavaidinti.

Šis pasiūlymas man labai patinka. Beveik visi mano mokytojai man yra siūlę suvaidinti tam tikrus dalykus (fake it till you make it). Aš esu įsitikinusi, kad šie žodžiai yra magiški ir labai teisingi.

Taigi, pradžioje tau gali būti šiek tiek sunku liaupsinti pinigus, bet jeigu pasitelksi praktikas ir kitus siūlomus metodus, lūžis įvyks, ir tu imsi mąstyti kitaip.

AUKSO VERTĖS PRATIMAS

Kartą vieną mokytoja pasakė: „Nedaryk nieko, tik sėdėk tris minutes per dieną ir glostyk pinigus, tarsi tai būtų tavo vaiko ar mylimojo veidas.“ Buvo labai keista. Bet pasirodo, jeigu mes tik pradedame daryti kokį nors fizinį veiksmą, protas nuseka paskui jį ir pasiduoda.

Kitaip tariant, protas iš pradžių gali stebėtis pinigų glostymu, bet po kelių kartų jis pasiduos ir sakys: „Šeimininkė glosto, mmm… gal čia tikrai geras dalykas.“ Tada tu būsi susitaikiusi su pinigais ir jie galės ateiti į tavo gyvenimą.

Analogiška situacija: tu susipykai su drauge, ir ji pas tave neateina. Bet štai vieną dieną jūs susitikote, pasišnekėjote, atsivėrėte… Iš pradžių buvo nemalonu, tačiau galiausiai lūžis įvyko ir energija ištekėjo! Jūs susitaikėte.

Pinigai yra grynai vyriška energija. Tam, kad jie tave lepintų ir pas tave lankytųsi, jiems reikia „matyti“, kad tu jų lauki.

Taigi, kai šiek tiek padirbėsi su savo jausmais ir požiūriu į pinigus, tarp tavęs ir pinigų atsiras ryšys.

Kaip žinoti, kad tau pavyko pralaužti ledus ir pasidžiaugti pinigais? Pirmiausia pamatysi, kad jų padaugėjo.
 

Pvz., pamatysi pinigus parduotuvės kasoje, vyro piniginėje ar oro uosto labdaros fondo dėžėje ir pajusi teigiamus jausmus. Imsi jaustis taip, tarsi visi pinigai būtų tavo, tarsi jų būtų visur pilna.

Įvykus tokiam vidiniams susitaikymui, pinigų atsiranda visur, jie tampa matomi ir lengvai pasiekiami, tau ima vertis naujos finansinės galimybės.

Taigi tai, ką tu šiandien galvoji apie pinigus, vyrą ar kitus svarbius dalykus, netrukus taps tavo tikrove. Todėl tau tikslinga pradėti keisti savo suvokimą jau dabar.

Kviečiame tave pasinaudoti straipsnyje pateikta informacija jau šiandien.

Gali pradėti nuo bet ko… laiško pinigams, trijų minučių pinigų glostymo arba kitų išvardytų dalykų.

Na, o toms moterims, kurios nori greitesnių pasikeitimų, kviečiame su pinigų energija padirbėti šiek tiek rimčiau.

Tavo gyvenimą valdo pasąmonė, todėl galima drąsiai teigti, kad norint, jog tavo gyvenimas pasikeistų, reikia „įlįsti“ į pasąmonę ir padaryti ten naują tvarką.

Mūsų paruoštos moteriškus pinigų praktikos „PINIGŲ KARALIENĖ“ (1 lygis) ir  „PROTINGOS MOTERYS MYLI PINIGUS“ (2 lygis) padės tau imti džiaugtis pinigais.


Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama