2019 metų kovo prognozės: nesistenkime bėgti pirma traukinio, viskas ateis savaime
  NAUJIENOS

2019 metų kovo prognozės: nesistenkime bėgti pirma traukinio, viskas ateis savaime

Kategorija:

Miestas:
Prasidėjęs kovas kiekvienam mūsų žada daug įdomių dalykų ir kiekvienas galime pajusti pernelyg didelį įsibėgėjimą, kas turės išskirtinės įtakos materialiam mūsų gyvenimui.
 Pirma, kiekvienas galime pajusti didžiulį norų antplūdį. Dėl to gali strigti sinchroniškumas – kiekvieną dieną galime pasijusti tarsi parodoje to, ką užsisakėme. Dar nespėsime pasakyti „milijonas“, o jau aplinkui suskambės dainos apie milijoną, prieš mus atsiras reklamos ir antraštės, kuriuose mirgės šis žodis. Išsirinkime temą ir stebėkime, kas aplinkui vyksta.
 Antra, daugelį dalykų mums teks stebėti kaip per važiuojančio traukinio langą. Tie dalykai praslys pro mus, nepatekdami į mūsų rankas. Tai įdomu, nors bandydami sugriebti tokį norą, galime pajusti susierzinimą.
Trečia, tai, ką gausime, mums gali pasirodyti neįtikėtinai paprasta ir sukelti abejonių „Ar aš tikrai to norėjau, nes tai buvo įtartinai paprasta?“ 
Kovas gali mus išmokyti suvokti, kad norint kažką gauti,  bet kokia įtampa – nereikalingas dalykas. Ten, kur jos nėra – iki kraštutinumo paprasta, ten, kur pridėsime jėgų – viskas praslys pro šalį. Tai yra, bet kokia įtampa sutrukdys mums pasiekti tai, ko norime.
 
Kai tai suvoksime, staiga suprasime, kad jau esame kitame pasaulyje – ir dabar mokysimės tai įvertindami.  Šis „kitas pasaulis“ skiriasi nuo „ankstesnio“,  nes viskas materializuojasi šimtus kartų greičiau, negu mes to tikimės. Be to,  prasidėjęs procesas yra negrįžtamas, tad tempai tik didės. Lieka tik vienas klausimas: kiekvieno mūsų pasirengimas tai priimti.
 
Šis kovas ir skirtas kiekvieno mūsų susiderinimui su realybės įvykių greičiais. Daugeliui žmonių naujas derinys – energija be pastangų, greitis be įsibėgėjimo, rezultatas be įtampos. Susipažinkime – tai mūsų įprasta kasdienybė.
Šio mėnesio sudėtingumas ir bus būtent tai, kad protui bus sunku suvokti: „Kaip galima pasiekti norimo dalyko be pastangų? Tai kažkokia netvarka!  Duokite man atspirties tašką, kad galėčiau pasiekti įtampą.“ O įtampos nebus. Tiksliau, kas dės visas pastangas savo norui pasiekti, rezultato nepasieks. 
Šį mėnesį dažniau prisiminkime frazę ir knygos „Alisa stebuklų šalyje“: „Reikia bėgti iš visų jėgų, kad liktumei vietoje, o norint kur nors pakliūti, reikia bėgti mažiausiai dvigubai greičiau.“ Taigi – nebėkime, viskas ateis savaime.
Peržiūrėdami visuomenėje vykstančius įvykius, mes nesunkiai pastebėsime tokias situacijas, kai grius sudėtingos struktūros, o „nedideli absurdai“ pasirodys kaip tvarus reiškinys. Tai bus laikas, kai akimirksniu grius tai, kas atrodė didelis ir nesugriaunamas. Negana to, staiga atsiskleis viso globalaus melo esmė.  Daugelis dalykų pradės vadintis savo tikraisiais vardais, kas vėl gali paskui save patraukti ištisą bangą įvairiausių atsiskleidimų.
Paprastas aiškus žodis ir noras su aiškiu ketinimu – tai mūsų kovo įrankis, kuriuo galime labai greitai sukurti tai, ko norime. Naudokime šį mėnesį, norėdami įgyti šį įgūdį. Didžiausia nauda mums – kiekvieną dieną mažiau galios ir daugiau suvokimo. Dar mažiau jėgų, dar mažiau, dar ir dar  mažiau ir mažiau ...

Vertė Karolina Baltmiškė

Klausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=a7Uz8uI-tVU
Skaityti:
https://www.guidereality.net/single-post/march19

Panašūs straipsniai:
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/jie-pabudo
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/genovaite-paulikaite-kiekvienas-tik-jam-skirta-zieda-i-sviesa-kelia
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/kodel-vis-dar-einame-i-mitingus-pries-kara
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/jevgenijus-cernys-tikram-verslui-ramento-ir-paramos-nereikia
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/kodel-aplinka-kurioje-gyvename-agresyvi-ir-ka-daryti-kad-pykti-pakeistu-geranoriskumas
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/jevgenijus-cernys-sekmingam-verslui-sukurti-reikalingi-praktiski-patarimai-o-ne-praejusio-simtmecio-teorijos
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/pasitikejimas
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/pinigai-kas-nulemia-kiek-ju-mes-turime

http://www.manokrastas.lt/straipsnis/apie-pinigu-sistema-kreditus-ir-pasyvias-pajamas
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/zudanti-nuoskaudos-tevui-galia
http://www.manokrastas.lt/straipsnis/visos-laimes-paslaptys-vienoje-saliamono-maldoje

Reklama