NAUJIENOS

2019 m. liepos 22 – rugpjūčio 31 d. koncertai, festivaliai

Kategorija:

Miestas:

Liepos 22 d., pirmadienį, 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje

 „Kristupo festivalis“

ČIURLIONIO KVARTETAS

Solistė MENGLA HUANG (smuikas)

Programoje – Johann Sebastian Bach, Niccolò Paganini, Tomaso Antonio Vitali

Liepos 24 d., trečiadienį, 20.30 val. Vilniuje, Valdovų rūmų kieme

Festivalio „Midsummer Vilnius“ koncertas „Opera po žvaigždėmis“

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Solistė ASMIK GRIGORIAN (sopranas)

Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Programoje – ištraukos iš operų bei miuziklų

Liepos 25 d., ketvirtadienį, 21 val. Bartninkų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje (Vilkaviškio r.)

ČIURLIONIO KVARTETAS

Solistas MERŪNAS VITULSKIS (tenoras)

Programoje – Eduardas Balsys, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Felix Mendelssohn-Bartholdy, Stasys Šimkus, Česlovas Sasnauskas ir kt.

Liepos 26 d., penktadienį, 21 val. Vilniuje, Valdovų rūmų kieme

Festivalio „Midsummer Vilnius“ uždarymo koncertas

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Choras BEL CANTO

Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Programoje – Eric Whitacre

Liepos 27 d., šeštadienį, 17.30 val. Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje

Festivalis „Muzikiniai savaitgaliai Anykščiuose

Ansamblis MUSICA HUMANA

Meno vadovas ir solistas ROBERTAS BEINARIS (obojus)

Solistai: RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas), VYTAUTAS KIMINIUS (birbynė)

Programoje – Antonio Vivaldi

Liepos 28 d., sekmadienį, 15 val. Jašiūnų dvaro sodyboje

Festivalis „Muzika Jašiūnų dvare 2019“

Koncertas „Žėrintis Vivaldi“

Ansamblis MUSICA HUMANA

Meno vadovas ir solistas ROBERTAS BEINARIS (obojus)

Solistai: RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas), VYTAUTAS KIMINIUS (birbynė)

Programoje – Antonio Vivaldi

Festivalio rengėjas – Šalčininkų kultūros centras

Liepos 31 – rugpjūčio 3 d., Palanga

LIETUVOS KAMERINIO ORKESTRO

koncertų ciklas

NAKTIES SERENADOS

48-as sezonas

Vienoje gražiausių pajūrio vietų, Palangos gintaro muziejuje, rugpjūčio pradžioje įvyks „Nakties serenadų“ festivalio 48-ojo sezono keturi koncertai. Tai ypatingą nuotaiką skleidžiančių renginių ciklas, suartinantis klasikinės muzikos atlikėjus ir klausytojus. Lietuvos nacionalinė filharmonija šį unikalų Lietuvos kamerinio orkestro (LKO) koncertų ciklą Palangos gintaro muziejuje rengia nuo 1971-ųjų, kasmet vasaros vakarais klausytojai kviečiami gėrėtis muzika atvirame ore.

XIX a. pabaigoje šalia Baltijos jūros pastatytos neoklasicistinio stiliaus grafų Tiškevičių rezidencijos ir garsaus kraštovaizdžio architekto Édouardo François André suprojektuoto parko romantiška aplinka nuostabiai dera su rūmų terasoje skambančia gracinga klasika ir vilioja ne tik pajūrio poilsiautojus, bet ir žymius muzikos atlikėjus.

Per 48 metus „Nakties serenadų“ scenoje su Lietuvos kameriniu orkestru koncertavo daugybė iškilių Lietuvos ir užsienio menininkų: smuikininkai Gidonas Kremeris, Sergejus Krylovas, Olegas Kaganas, Tatjana Grindenko, Susanna Yoko Henkel ir Vilhelmas Čepinskis; altininkas Maksimas Rysanovas; violončelininkai Natalija Gutman, Karina Georgian, Markas Drobinskis, Vytautas Sondeckis, Denisas Šapovalovas; fleitininkė Sefika Kutluer; klarnetininkas Eddy Vanoosthuyse’as, trimitininkas Andrejus Kavalinskis bei kiti.

Plačiai išgarsėjusį renginį inicijavo pagrindinio „Nakties serenadų“ atlikėjo – LKO vadovas ir dirigentas prof. Saulius Sondeckis. Drauge kurtas muzikos vasarų Palangoje tradicijas šiandien orkestras puoselėja su nauju meno vadovu ir dirigentu, smuikininku Sergejumi Krylovu, kuris pagarbą tradicijoms derina su novatoriškais sprendimais ir idėjomis.

Įstabaus grožio klasikinės muzikos kūriniai, pietinėje rūmų fasado pusėje LKO griežiami pasikvietus būrį ryškių solistų jau 48-ą rugpjūtį, skatina kalbėti apie seną paprotį. Tai gyva tradicijos dvasia ir pavidalas, nenustojęs autentiškumo ir auros, kurią formuoja ne tik muzika, ne tik orkestrantai, solistai, dirigentai, bet ir vieta bei publika.

Bilietus galima įsigyti internetu www.filharmonija.lt. Likus valandai iki koncerto pradžios, bilietai parduodami koncerto vietoje ir tik į tą koncertą. Taikomos nuolaidos.

CIKLO PROGRAMA

Liepos 31 d., trečiadienį, 20 val. Palangos gintaro muziejaus terasoje

(lyjant koncertai perkeliami į muziejaus Renginių salę)

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

(Meno vadovas Sergejus Krylovas)

Solistė MARIA FEDOTOVA (fleita)

Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Programa:

WOLFGANG AMADEUS MOZART – Serenada styginiams Nr. 13 G-dur „Mažoji nakties muzika“, KV 525; ARVYDAS MALCYS – Concerto grosso Nr. 1 fleitai ir kameriniam orkestrui „Dykumoje šaukiančiojo balsas“ („Vox clamantis in deserto“); WOLFGANG AMADEUS MOZART – Koncertas fleitai ir orkestrui Nr. 2 D-dur, KV 314 (285d)

Vienoje gražiausių pajūrio vietų, Palangos gintaro muziejuje, liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje įvyks 48-ąjį sezoną skaičiuojančio festivalio „Nakties serenados“ koncertai. Tai ypatinga atmosfera išsiskiriančių koncertų ciklas, kuris suartina klasikinės muzikos atlikėjus ir klausytojus. Nuolatinis šio festivalio kolektyvas – dirigento Sergejaus Krylovo vadovaujamas Lietuvos kamerinis orkestras, vienas kūrybingiausių orkestrų Lietuvoje, įgijusių didelę patirtį ir pripažinimą Vakarų pasaulyje. Pirmame „Nakties serenadų“ koncerte su orkestru koncertuoja Sankt Peterburgo Marijos teatro simfoninio orkestro fleitų grupės solistė Maria Fedotova, ankstyvoje vaikystėje pradėjusi mokytis muzikos iš savo tėčio, garsaus Rusijos fleitininko Vladimiro Fedotovo. Orkestrui diriguoja vienas ryškiausių Lietuvos batutos meistrų – maestro Modestas Pitrėnas. Koncertų ciklą pradės savotiškai šio festivalio tradicine kompozicija tapusi W. A. Mozarto „Mažoji nakties muzika“. Greta jos – nuotaikingi šio Vienos klasiko bei lietuvių šių dienų kompozitoriaus Arvydo Malcio koncertai fleitai ir orkestrui.

Bilietai – 10 Eur

Rugpjūčio 1 d., ketvirtadienį, 20 val. Palangos gintaro muziejaus terasoje

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Solistas TADAS MOTIEČIUS (akordeonas)

Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Programa:

ISAAC ALBENIZ – „Asturijos“ ir „Sevilija“ iš „Ispaniškosios siuitos“ Nr. 1, op. 47; RICHARD GALLIANO – Koncertas „Opale“ akordeonui ir orkestrui; ANDREA DI GIACOMO – „ChiaroScuro“ akordeonui ir styginiams; GUSTAV HOLST – „Žiga“ iš„Šv. Pauliaus siuitos“ C-dur, op. 29 Nr. 2; ÁSTOR PIAZZOLLA – „Libertango“

„Nakties serenadų“ scenoje muzikuoja Tadas Motiečius – klasikinio akordeono žvaigždė. Baigęs studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir Karališkojoje Danijos muzikos akademijoje šiuo metu atlikėjas aktyviai koncertuoja, taip pat savo žiniomis dalijasi dėstydamas akordeono meną. Būdamas dešimties pradėjęs groti akordeonu, šiandien Tadas Motiečius yra daugelio svarbių konkursų nugalėtojas. Tarp ryškių pasiekimų minėtinas atvejis, kai jis, būdamas vos dešimtokas, nuskrido į Korganą (Rusija) ir ten vykusiame tarptautiniame akordeonininkų ir bajanistų konkurse „Drug-bajan“ laimėjo pirmąją vietą. Šis muzikantas siekia paneigti stereotipą, kad akordeonas – tik linksmų vestuvių dainų instrumentas. „Šiuo instrumentu galima groti ir labai rimtus, akademinius kūrinius. Akordeono repertuaras yra kraštutinis – arba linksmos vestuvinės melodijos, arba labai modernūs kūriniai. Aš renkuosi antrąjį kelią“, – sako Tadas Motiečius. Tačiau anaiptol nereikia manyti, kad akademinė, moderni muzika gali būti tik rimta. Tuo įsitikinsite išgirdę šio vakaro programą, kurioje – ilgesingas ispanų kompozitoriaus Issaco Albenizo garsų pasaulis, nuotaikingos Richardo Galliano, Andreos di Giacomo ar Gustavo Holsto kompozicijos, taip pat ir šiandien aktualumo neprarandantys Ástoro Piazzollos tango sąskambiai.

Bilietai – 10 Eur

Rugpjūčio 2 d., penktadienį, 20 val. Palangos gintaro muziejaus terasoje

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Solistė ELENA DAUNYTĖ (violončelė)

Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS

Programa:

JOSEPH HAYDN – Divertismentas styginių orkestrui Es-dur, Hob.II:21; WOLFGANG AMADEUS MOZART – Simfonija Nr. 11 D-dur, KV 84; PIOTR ČAIKOVSKIJ – „Elegija (Ivanui Samarinui atminti)“ G-dur styginių orkestrui, TH 51; „Variacijos rokoko tema“ violončelei ir orkestrui, op. 33

Šį vakarą solo violončele griežia daugelio tarptautinių konkursų laureatė, jaunosios kartos atlikėja Elena Daunytė. Ji įsitikinusi, kad grožio pajauta ir meninė prigimtis būdinga kiekvienam iš mūsų: „Vieni meną išreiškia pasitelkdami garsus, kiti tai daro per žodį, dar kiti – subtiliai valdydami skaičių figūras. Kiekvienas žmogaus veiksmas yra kūryba. (...) Manau, kad Kūrėjo visi esame užkoduoti būti menininkais ir visi kuriame, tik skirtingais būdais.“ Orkestrui diriguoja Vokietijoje reziduojantis lietuvių maestro Vilmantas Kaliūnas, kuris šio meno paslapčių mokėsi pasaulinio garso dirigentų kalve vadinamoje Veimaro muzikos akademijoje pas profesorių Nicolas Pasquet. Nuo 2014 m. jis yra nuolatinis maestro Karlo-Mareko Chichono asistentas. Programoje susipina dviejų Vienos klasikų – Josepho Haydno ir Wolfgango Amadeus Mozarto – bei rusų romantiko Piotro Čaikovskio kūriniai.

Bilietai – 10 Eur

Rugpjūčio 3 d., šeštadienį, 20 val. Palangos gintaro muziejaus terasoje

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Solistas ROMAN KIM (smuikas)

Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programa:

LUIGI BOCCHERINI – Simfonija B-dur, G. 497; GIUSEPPE TARTINI – Sonata smuikui ir fortepijonui g-moll, B. g5 („Velnio treliai“); GIOACCHINO ROSSINI – Sonata styginiams Nr. 3 C-dur; NICCOLÒ PAGANINI – „Cantabile“ D-dur, op. 17; ROMAN KIM – „I Brindisi“ smuikui ir styginių orkestrui

Baigiamąjį „Nakties serenadų“ vakarą su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu maestro Roberto Šerveniko, muzikuoja smuiko virtuozas Romanas Kimas, šių metų kovą surengęs įspūdingą pasirodymą Vilniuje. Tai Kazachstane gimęs totorių, baltarusių ir korėjiečių kilmės atlikėjas, šiuo metu gyvenantis Vokietijoje. Savo inovatyviu grojimo stiliumi jis nuolat plečia smuiko technikos ribas, o legendinis smuikininkas Ivry Gitlis negalėjo atsistebėti išgirdęs jaunąjį virtuozą: „Vienas iš nuostabiausių smuikininkų, kuriuos girdėjau nuo to meto, kai gimiau pats, – o nuo tada juk praėjo gana daug laiko!“ Romanui Kimui iki šiol didelę įtakų daro legendinio roko gitaristo Jimi Hendrixo menas, be to, jis rašo muziką, atlieka klasikinių kūrinių transkripcijas. Tarptautinės auditorijos dėmesį jis patraukė virtuoziškai atlikdamas Johanno Sebastiano Bacho „Arijos (ant G stygos)“ transkripciją. Ši originali versija sudomino vieną didžiausių Vokietijos natų leidėjų – kompaniją „Barenreiter“, kuri parengė ir išleido kūrinio transkripcijos natas. Neatsitiktinai ir šį „Nakties serenadų“ vakarą nuskambės viena ryškiausių Romano Kimo aranžuočių – garsioji „I Brindisi“ smuikui ir styginių orkestrui. Šią kompoziciją pats smuikininkas apibūdina kaip introdukciją ir variacijas pagal „Libiamo ne’lieti calici“ temą iš Giuseppes Verdi operos „Traviata“.

Bilietai – 10 Eur

Rugpjūčio 4 d., sekmadienį, 13 val. Juozapavos Šv. apaštalų Simono ir Judo bažnyčioje (Šiaulių r.)

Kamerinės muzikos koncertas

VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS

Solistė DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)

Programoje – Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart, Georges Bizet, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Juozas Pakalnis, Balys Dvarionas ir kt.

Rugpjūčio 4 d., sekmadienį, 15 val. Jašiūnų dvaro sodyboje

Festivalis „Muzika Jašiūnų dvare 2019“

„Argentinos tango muzikos popietė“

EDUARDO GIMENEZ (vokalas)

4TANGO GRUPĖ: KRISTINA ŽEBRAUSKAITĖ (akordeonas), FELIKSAS ZAKREVSKIS (fortepijonas), BIRUTĖ BAGDONIENĖ (altas), DONATAS BAGURSKAS (kontrabosas)

Programoje – tango klasika ir Ástoro Piazzollos kompozicijos

Festivalio rengėjas – Šalčininkų kultūros centras

Rugpjūčio 4 d., sekmadienį, 16 val. Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje

XVI tarptautinis Tytuvėnų vasaros festivalis

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Solistas ROMAN KIM (smuikas; Kinija, Vokietija)

Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programa: LUIGI BOCCHERINI – Simfonija B-dur, G. 497; GIUSEPPE TARTINI – Sonata smuikui ir fortepijonui g-moll, B. g5 („Velnio treliai“); GIOACCHINO ROSSINI – Sonata styginiams Nr. 3 C-dur; NICCOLÒ PAGANINI – „Cantabile“ D-dur, op. 17; ROMAN KIM – „I Brindisi“ smuikui ir styginių orkestrui

Bilietai – 10 Eur

Rugpjūčio 4 rugsėjo 7 d., Nida, Juodkrantė

XXI tarptautinis kamerinės muzikos vasaros festivalis

KURŠIŲ NERIJA 2019

1999 m. rugpjūtį Neringoje prof. Algirdo Vizgirdos iniciatyva surengtas Pirmasis tarptautinis kamerinės muzikos vasaros festivalis „Kuršių nerija“ tapo tradiciniu reikšmingu šio regiono kultūrinės raidos akcentu. Renginio sumanytojai buvo Lietuvos nacionalinė filharmonija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Neringos savivaldybė ir ansamblio „Musica humana“ meno vadovas bei dirigentas Algirdas Vizgirda. Nuo šių metų ansamblio „Musica humana“ ir festivalio „Kuršių nerija“ vadovavimą iš prof. A. Vizgirdos perėmė Robertas Beinaris. Esminė „Kuršių nerijos“ idėja – į pajūrį atvykstantiems poilsiautojams ir turistams pateikti iškiliausius praeities epochų ir Baltijos regiono šiuolaikinių kompozitorių kūrinius – glaudžiai siejasi su itin svarbia Lietuvos regionų kultūros plėtros programa.

Festivalio pagrindinis atlikėjas – Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinės muzikos ansamblis „Musica humana“. Renginio programose dalyvauja žymiausi mūsų instrumentininkai, solistai vokalistai ir ansambliai. Puikių muzikantų profesionaliai atliekamos programos sulaukia ypatingo klausytojų dėmesio ir gero kritikų įvertinimo.

Festivalio globėjas – Neringos meras Darius Jasaitis.

Bilietus galima įsigyti internetu www.filharmonija.lt. Likus valandai iki koncerto pradžios, bilietai parduodami koncerto vietoje ir tik į tą koncertą. Taikomos nuolaidos.

FESTIVALIO PROGRAMA

Pirma programa

Rugpjūčio 4 d., sekmadienį, 19 val. Nidos bendruomenės namuose

Festivalio pradžios koncertas „B-A-C-H“

Festivalio orkestras MUSICA HUMANA

Solistai: EGLĖ STUNDŽIAITĖ (sopranas), ALGIRDAS VIZGIRDA (fleita), ROBERTAS BEINARIS (obojus), RŪTA LIPINAITYTĖ (smuikas), EVALDAS PETKUS (violončelė), DONATAS BUTKEVIČIUS (kontrabosas)

Dirigentas ALGIRDAS VIZGIRDA

Programoje – Johann Sebastian Bach, Tomaso Albinoni, Arcangelo Corelli, Georg Friedrich Händel

Bilietai – 10 Eur

Antra programa

Rugpjūčio 7 d., trečiadienį, 19 val. Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro Parodų salėje

Rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį, 19 val. Nidos bendruomenės namuose

„Menų pynės. Goldbergo variacijos“

VIOLETA COUTAZ (fortepijonas, Prancūzija)

JŪRATĖS BUČMYTĖS ir ALBERTO KRAJINSKO paveikslai ir vaizdų projekcija

Programoje – Johann Sebastian Bach, Henri Marchand

Bilietai – 10 Eur

Trečia programa

Rugpjūčio 10 d., šeštadienį, 19 val. Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro Parodų salėje

Solo rečitalis „Obojaus magija“

ROBERTAS BEINARIS (obojus, meilės obojus, anglų ragas)

Programoje – Julius Juzeliūnas, Giedrius Svilainis, Vaida Striaupaitė-Beinarienė, Mindaugas Urbaitis, Loreta Narvilaitė, Remigijus Šileika

Bilietai – 10 Eur

Ketvirta programa

Rugpjūčio 13 d., antradienį, 19 val. Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčioje

Rugpjūčio 14 d., trečiadienį, 19 val. Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje

„Antonio Vivaldi muzikos ekspresijos“

Festivalio orkestras MUSICA HUMANA, solistai: ROBERTAS BEINARIS (obojus), VYTAUTAS KIMINIUS (birbynė), RAMUNĖ GRAKAUSKAITĖ (smuikas)

Dirigentas ROBERTAS BEINARIS

Programoje – Antonio Vivaldi

Bilietai – 10 Eur

Penkta programa

Rugpjūčio 16 d., penktadienį, 19 val. Nidos bendruomenės namuose

„Iš širdies į širdį“

Festivalio orkestras MUSICA HUMANA, solistai: ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ (sopranas), ROBERTAS BEINARIS (obojus), GEDIMINAS KVIKLYS (vargonai)

Dirigentas ALGIRDAS VIZGIRDA

Koncerto vedėjas kunigas RIMVYDAS ADOMAVIČIUS

Programoje – Vaida Striaupaitė-Beinarienė, Johann Sebastian Bach, Arcangelo Corelli–John Barbirolli, Niccolò Piccinni, Bernard Wayne Sanders, Juozas Naujalis

Bilietai – 10 Eur

Šešta programa

Rugsėjo 7 d., šeštadienį, 19 val. Nidos bendruomenės namuose

Festivalio pabaigos koncertas „Bachas ir lietuvių muzika“

Festivalio orkestras MUSICA HUMANA

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS

Meno vadovas Remigijus Adomaitis

Solistai:

SIMONA LIAMO (sopranas), ROBERTAS BEINARIS (obojus), GYTIS STEPONAVIČIUS (diskantas), VYTAUTAS VAIČIULIS (diskantas), VILIUS ZELBA (altas)

Dirigentai: ALGIRDAS VIZGIRDA, REMIGIJUS ADOMAITIS

Programoje – Johann Sebastian Bach, Juozas Naujalis, Eduardas Balsys, Remigijus Šileika, Juozas Tallat-Kelpša, Algirdas Martinaitis, Galina Savinienė

Bilietai – 10 Eur

Rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį, 21 val. Šiaulių „Laiptų galerijoje“

Festivalis „Monmartro respublika“

Koncertas visai šeimai „Parodos paveikslėliai“

VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS

Dalyvauja ARNOLDAS GURINAVIČIUS (kontrabosas)

Koncertą veda VIKTORAS GERULAITIS

Programa: MODEST MUSORGSKIJ – „Parodos paveikslėliai“ (styginių kvintetui aranžavo R. Pattersonas)

Seniai seniai, beveik prieš pusantro šimto metų, garsus rusų kompozitorius Modestas Musorgskis, Sankt Peterburge apsilankęs dailininko Viktoro Hartmano parodoje, sumanė parašyti siuitą draugo atminimui. Paveikslai davė impulsą lakiai kompozitoriaus fantazijai. Taip gimė ciklas „Parodos paveikslėliai“, kurio herojai ir vaizdai – gnomas, sena pilis, jaučių traukiamas vežimas, neišsiritę paukščiukai, du žydai, Limožo turgus, katakombos, trobelė ant vištos kojelės ir ragana, karžygių vartai – atgis šiame teatralizuotame koncerte.

Rugpjūčio 9 d., penktadienį, 18 val. Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje

Festivalis „Monmartro respublika“

VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS

Solistė ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ (sopranas)

Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Edvard Grieg, Gabriel Fauré, Georges Bizet

Rugpjūčio 11 d., sekmadienį, 15 val. Jašiūnų dvaro sodyboje

Festivalis „Muzika Jašiūnų dvare“

Vokalinis ansamblis JAZZ ISLAND

Programoje – klasikos, lietuvių liaudies ir populiarių dainų džiazo aranžuotės

Festivalio rengėjas – Šalčininkų kultūros centras

Rugpjūčio 11 d., sekmadienį, 17 val. Joniškio raudonojoje sinagogoje

Festivalis „Monmartro respublika“

ČIURLIONIO KVARTETAS

Solistė DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)

Programoje – Juozas Pakalnis, Algimantas Bražinskas, Giedrius Kuprevičius, Laimis Vilkončius, Teisutis Makačinas, Georges Bizet, Léo Delibes ir kt.

Rugpjūčio 22 d., ketvirtadienį, 19 val. Kauno jachtklube

Koncertas „Johann Strauss. Muzika ant vandens“

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Solistė MARGARITA LEVČUK (sopranas)

Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Koncertą veda VIKTORAS GERULAITIS

Programoje – Johann Strauss, Charles Gounod, Jasques Offenbach, Leonard Bernstein

Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, 18 val. Užutrakio dvare

Festivalis „Užutrakio vakarai“

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Solistas BORIS BROVTSYN (smuikas)

Dirigentas JUOZAS DOMARKAS

Koncertą veda VIKTORAS GERULAITIS

Programoje – Mykolas Kleopas Oginskis, Stanislovas Moniuška, Piotr Čaikovskij, Aram Khachaturian

Rugpjūčio 28 d., trečiadienį, 18 val. Šiaulių „Aušros“ muziejaus kieme

XVI tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS ir solistai

Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Programoje – Wolfgang Amadeus Mozart, Gioachino Rossini, Gaetano Donizetti, Jacques Offenbach, Jules Massenet, Hector Berlioz, Georges Bizet

Rugpjūčio 31 d., šeštadienį, 18 val. Plungės Žemaičių dailės muziejaus kieme

XIV tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Solistai: VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ (sopranas), TOMAS PAVILIONIS (tenoras)

Dirigentas JUOZAS DOMARKAS

Programoje – Mykolas Kleopas Oginskis, Stanislovas Moniuška, Jean Sibelius, Piotr Čaikovskij, Giuseppe Verdi ir kt.

Daugiau informacijos apie Filharmonijos rengiamus koncertus rasite interneto svetainėje www.filharmonija.lt.

Filharmonija pasilieka teisę keisti koncertų programas ir jų atlikėjus.

Primename, kad koncertų metu fotografuoti, filmuoti ar daryti garso įrašus be Filharmonijos administracijos leidimo draudžiama. Žiniasklaidos atstovai, ketinantys fotografuoti, filmuoti ar daryti garso įrašą Filharmonijos patalpose, turėtų kreiptis į LNF Visuomenės informavimo skyrių.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama