NAUJIENOS

2019 m. gegužės 6–31 d. koncertai

Kategorija:

Miestas:
 KONCERTAI  VILNIUJE
 
Gegužės 10 d., penktadienį, 19 val. koncertų salėje „Compensa“
LNSO 78-ojo sezono pabaigos koncertas „Modestas Pitrėnas ir Narek Hakhnazaryan“
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Solistas NAREK HAKHNAZARYAN (violončelė)
Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Programa: ALFREDO CASELLA – Divertismentas orkestrui „Paganiniana“, op. 65; IGOR STRAVINSKIJ – Siuita iš baleto „Ugnies paukštė“; ANTONÍN DVOŘÁK – Koncertas violončelei ir orkestrui h-moll, op. 104
Besibaigiant Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro 78-ajam koncertų sezonui, kolektyvas dovanoja įsimintiną muzikos vakarą, kurio metu, diriguojant orkestro meno vadovui Modestui Pitrėnui, solo griežia armėnų kilmės violončelininkas Narekas Hakhnazaryanas, 2011 m. pelnęs aukso medalį tarptautiniame P. Čaikovskio violončelininkų konkurse. Šis atlikėjas, buvęs M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo stipendininkas, jau yra surengęs pasirodymų tokiose prestižinėse salėse kaip Niujorko „Carnegie Hall“ ar Kennedy centre Vašingtone, koncertavo su Londono, Čikagos ir kitais simfoniniais orkestrais, diriguojant batutos meistrams V. Gergijevui, T. Koopmanui ir kt. Šį vakarą N. Hakhnazaryanas atliks Antoníno Dvořáko Koncertą violončelei ir orkestrui h-moll – tai sudėtinga tridalė kompozicija, kurios tematika pasižymi ypatingu emocionalumu nuo meilės elegijos, lacrimosa įtampos iki grėsmingo maršo, nuo individualaus autoriaus stiliaus ir čekų folkloro iki Naujojo pasaulio kultūros atgarsių (mat Koncertas buvo parašytas Niujorke, kur kompozitorius ėjo rektoriaus pareigas Nacionalinėje konservatorijoje).
Greta šios kompozicijos – du simfoninės muzikos puslapiai. Tai nuotaikingas italų kompozitoriaus Alfredo Casellos divertismentas, lyg muzikinė duoklė Paganini, ir rusų autoriaus Igorio Stravinskio siuita, į kurią jis sudėjo ryškiausius savo baleto rusų liaudies pasakų motyvais fragmentus.
Bilietai – 20, 30, 50, 70 Eur
 
Gegužės 11 d., šeštadienį, 19 val. Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje
Orkestro muzikos koncertas „Amadeus Lietuvoje“
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Solistai:
DŽERALDAS BIDVA (smuikas)
HARTMUT ROHDE (altas)
Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS
Programa: WOLFGANG AMADEUS MOZART – Simfonija Nr. 11 D-dur, KV 84/73q; ARVYDAS MALCYS – Koncertas smuikui, altui ir styginiams; ARTŪRAS MIKOLIŪNAS – „Boružių piemuo“ styginiams ir dideliam būgnui; WOLFGANG AMADEUS MOZART – „Sinfonia concertante“ smuikui, altui ir kameriniam orkestrui Es-dur, KV 364
Šiame Lietuvos kamerinio orkestro sezono uždarymo koncerte pasirodo smuikininkas Džeraldas Bidva ir altininkas Hartmudas Rohde; skamba Wolfgango Amadeus Mozarto ir dviejų šiuolaikinių lietuvių kompozitorių – Arvydo Malcio ir Artūro Mikoliūno – kūriniai.
Dž. Bidva yra kamerinio orkestro „Kremerata Baltica“ ir Lietuvos kamerinio orkestro koncertmeisteris, dažnai koncertuoja kaip solistas ir su įvairiais kameriniais ansambliais, groja festivaliuose Zalcburge, Lokenhauze (Austrija), Gštade ir „Les muséiques“ Bazelyje (Šveicarija), Risiore (Norvegija), Kronberge (Vokietija). Daug įspūdingų programų ir projektų parengta su Gidonu Kremeriu, koncertuota su iškiliais atlikėjais ir dirigentais, tarp kurių – Gustavo Dudamelis, Christophas Eschenbachas, Simonas Rattle’as, Martha Argerich, Mario Brunello, Sergejus Krylovas ir kiti. Jaunieji smuikininkai atvyksta į Dž. Bidvos vedamus meistriškumo kursus „Ars SummerFest“ Lietuvoje, o jo vadovaujamas tarptautinis Mažeikių meno festivalis pasižymi aukštu meniniu lygiu ir pasaulyje pripažintų menininkų gausa.
H. Rohde – vienas žymiausių altininkų Europoje. Jis yra Berlyno meno universiteto ir Londono karališkosios akademijos profesorius, vienas iš Kandinskio styginių trio (Kandinsky-Streichtrio) bei Mozarto fortepijoninio kvarteto (Mozart Piano Quartet) įkūrėjų. Su šiais ansambliais, su Leipcigo styginių kvartetu ir solo jis yra koncertavęs visame pasaulyje. H. Rohde dalyvavo Zalcburgo, Berlyno, Pablo Casalso, Reingau, „Wratislavia Cantans“ ir kituose festivaliuose; pasirodo su Pekino nacionaliniu, Niurnbergo simfoniniu, Lietuvos kameriniais ir kitais orkestrais. Altininko įrašus išleido EMI, „Decca“, „Arte Nova“ ir „Darbinghaus & Grimm“ įrašų kompanijos; už juos H. Rohde yra pelnęs nemažai apdovanojimų.
Lietuvos scenose vis dažniau matomas dirigentas Vilmantas Kaliūnas studijavo obojaus specialybę ir dirigavimą Lietuvoje ir Vokietijoje. V. Kaliūnas – Kauno miesto simfoninio orkestro dirigentas, buvęs Sarluiso (Vokietija) apskrities simfoninio orkestro meno vadovas, dirbęs su tokiais orkestrais kaip „Berlyner Sinfonietta“, Sarbriukeno „Collegium Instrumentale“, „Thüringen Philharmonie Gotha“, „Jenaer Philharmonie“, Bulgarijos „Pazardjik Symphony Orchestra“ ir kt., koncertuojantis su ARD konkursų jaunaisiais laureatais ir solistais.
Bilietai – 15, 20, 30 Eur
 
Gegužės 12 d., sekmadienį, 16 val. Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje
Kamerinės muzikos koncertas „Klasika pagal Vilniaus kvartetą“
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas)
DAINIUS RUDVALIS (kontrabosas)
Programa: LUDWIG VAN BEETHOVEN – Styginių kvartetas Nr. 11 f-moll, op. 95 („Serioso“); GIOACCHINO ROSSINI – Sonata Nr. 3 C-dur (Sonata a quattro) dviem smuikams, violončelei ir kontrabosui; WOLFGANG AMADEUS MOZART – Koncertas fortepijonui ir styginių kvartetui Nr. 13 C-dur, KV 415
Daugiau nei penkis dešimtmečius klasikines vertybes puoselėjantis Lietuvos nacionalinės, Baltijos asamblėjos ir kitų svarbių premijų laureatas Valstybinis Vilniaus kvartetas ir jauna talentinga pianistė Onutė Gražinytė kviečia pasinerti į nemarios klasikos verpetus. Skambės jaunatviškas ir šviesus Gioacchino Rossini ansamblis su kontrabosu, dar įvardijamas kaip Sonata a quattro; su juo kontrastuoja „Rimtasis“ („Serioso“) Ludwigo van Beethoveno styginių kvartetas Nr. 11, op. 95, –  trumpiausias iš visų iškiliojo klasiko kvartetų, pasižymintis nepaprasta dramatine įtaiga (teigiama čia esant ryšio su autoriaus biografijos faktais), – bei unikalus Wolfgango Amadeus Mozarto Koncertas fortepijonui ir styginių kvartetui Nr. 13 C-dur, kur kameriniu žanru atskleidžiamos visos nuostabios šio genijaus fortepijoninių koncertų galimybės bei idėjos.     
Su patyrusiu kvartetu muzikuoja daugelio tarptautinių konkursų aukščiausių apdovanojimų laureatė Onutė Gražinytė, Hanoverio muzikos ir teatro akademijos absolventė, dabar dirbanti šioje aukštojoje mokykloje. Ji sėkmingai reiškiasi ne tik kaip solistė, skambinanti su simfoniniais orkestrais (Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Klaipėdos kameriniu, Kauno simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Alikantės filharmonijos jaunimo, Zalcburgo Mozarteumo, Nacionaliniu Liono ir kitais), bet ir kaip kamerinių ansamblių narė. Pernai Bukstehudės vasaros festivalyje netoli Hamburgo pianistei įteiktas žymaus kinų muziko Haiou Zhango prizas. Juo pianistę apdovanoti nutarė meno komitetas, atrinkęs lietuvaitę pagal įrašus ir interviu.
Bilietai – 5, 7 Eur
 
Gegužės 19 d., sekmadienį, 12 val. Valdovų rūmų Renginių salėje
Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Ritmo žaidimai“
RHYTHM ART DUO:
DANIEL BERG (marimba), FREDRIK DUVLING (perkusija)
Aktorė RUGILĖ LATVĖNAITĖ
Programoje – Ida Fahl, Minoru Miki, Daniel Berg, Fredrik Duvling
Šio koncerto žiūrovai kviečiami dalyvauti „Ritmo žaidimuose“! Perkusininkų duetas iš Švedijos „Rhythm Art Duo“ supažindins su įvairiais mušamaisiais instrumentais, kuriais atliekama šiuolaikinė muzika. Klausytojai ir patys bus kviečiami „pažaisti“ garsais, išreikšti savo emocijas muzikuojant kartu su Danieliumi Bergu ir Fredriku Duvlingu, turinčiais didelę edukacinių projektų patirtį. Kartu jie pradėjo groti prieš 17 metų, daug bendradarbiauja su mokyklomis Švedijoje, skatindami ir įkvėpdami vaikus bei jaunimą groti klasikiniais mušamaisiais instrumentais.
D. Bergas ir F. Duvlingas koncertuoja su Skandinavijos orkestrais, abu jie rašo muziką ir dėsto įvairiuose Švedijos universitetuose. Programoje dalyvaus ir aktorė Rugilė Latvėnaitė.
Bilietai – 4, 6, 8, 10 Eur
 
Gegužės 26 d., sekmadienį, 18 val. Vilniaus rotušėje
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
SONATA DEVEIKYTĖ-ZUBOVIENĖ (fortepijonas)
ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas)
VILNIAUS ČIURLIONIO NAMŲ CHORAS (vadovas Mantvydas Drūlia)
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Barkauskas, Juozas Gruodis, Vytautas Bacevičius, Donatas Zakaras ir kt.
 
 
KONCERTAI  KITUOSE  MIESTUOSE
 
Gegužės 11 d., šeštadienį, 19 val. Klaipėdos koncertų salėje
Klaipėdos violončelės festivalio koncertas
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Solistai: NAREK HAKHNAZARYAN (violončelė)
PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas)
VILHELMAS ČEPINSKIS (smuikas)
VYTAUTAS SONDECKIS (violončelė)
Dirigentas MODESTAS PITRĖNAS
Programa: LUDWIG VAN BEETHOVEN – Trigubas koncertas smuikui, violončelei ir fortepijonui C-dur, op. 56; ANTONÍN DVOŘÁK – Koncertas violončelei ir orkestrui h-moll, op. 104
Bilietai – 14, 18 Eur
 
Gegužės 12 d., sekmadienį, 12.30 val. Vilos „Gervalis“ koncertų salėje (Ežero g. 29, Klykių k., Utenos r.)
Koncertas visai šeimai „Metų laikai“
ČIURLIONIO KVARTETAS
Koncertą veda SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ
Programoje – Joseph Haydn, Edvard Grieg, Béla Bartók, Wolfgang Amadeus Mozart, Aleksandr Glazunov, Antonio Vivaldi, Piotr Čaikovskij, Maurice Ravel, Antonín Dvořák
Tai edukacinis koncertas įvairaus amžiaus klausytojams. Čiurlionio kvarteto nariai pažers nemažai paslapčių apie styginius instrumentus, grojimo jais būdus, įdomiai ir išradingai supažindins su muzikos išraiškos priemonėmis (juk neprošal sužinoti, kas yra melodija, ritmas, metras, tempas, dinamika, tembras, dermė, harmonija?), taip pat išaiškins, kas tas styginių kvartetas.
Meno kūriniai, skirti visiems metų laikams, – pavasariui, vasarai, rudeniui ir žiemai, – buvo kuriami visomis epochomis. Metų laikų pasikeitimus norėjo įamžinti rašytojai, dailininkai ir, aišku, kompozitoriai: jų kūrinių fragmentus girdėsime šiame koncerte.
Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
 
Gegužės 14 d., antradienį, 17.30 val. Alytaus miesto teatro salėje
Gegužės 15 d., trečiadienį, 18 val. Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16)
Teatralizuotas koncertas visai šeimai  „Žvaigždžių karų siuita“
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS
Koncertą veda muzikologas VIKTORAS GERULAITIS
Programoje – Johno Williamso „Žvaigždžių karų siuita“
Jau ne viena karta tampa kino sagos „Žvaigždžių karai“ fanais. Garsių fantastikos filmų dalys pradėtos rodyti 1977 m. ir iki šių dienų filmuojamos vis naujos serijos.
Šios nesibaigiančios epopėjos muzikos autorius yra amerikiečių kompozitorius ir dirigentas Johnas Williamsas (g. 1932), vienas garsiausių kino muzikos kūrėjų pasaulyje. Štai keletas filmų, kuriems jis sukūrė garso takelius: „Šindlerio sąrašas“, „Nasrai“, „Juros periodo parkas“, „Vienas namuose“ ir „Vienas namuose. Pasiklydęs Niujorke“, taip pat pirmiesiems trims „Hario Poterio“ filmams. Parašė muziką net ketverioms olimpinėms žaidynėms. J. Williamsas yra pelnęs penkis „Oskaro“, keturis „Auksinio gaublio“, septynis BAFTA ir 21 „Grammy“ apdovanojimus.
„Žvaigždžių karams“ parašytos muzikos trukmė – daugiau kaip 18 valandų, kompozitorius sukūrė apie 50 temų – tai unikalus reiškinys kino muzikos pasaulyje. JAV Kongreso biblioteka išsaugojo „Žvaigždžių karų“ garso takelį Nacionaliniame įrašų registre kaip „kultūriškai, istoriškai ir estetiškai svarbų“ kūrinį. Šiame koncerte išgirsime paties J. Williamso sukomponuotą siuitą.
Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
 
Gegužės 16 d., ketvirtadienį, 11 ir 12 val. Molėtų pradinėje mokykloje
„Muzikos karalystės sąskambiai“
Ansamblis REGNUM MUSICALE:
JOANA DAUNYTĖ (arfa), KOTRYNA UGNĖ DAUNYTĖ (smuikas), LINA BAUBLYTĖ (fleita), ELENA DAUNYTĖ (violončelė), AUGUSTĖ DAUNYTĖ (šokis)
Programoje – Tarquinio Merula, Camille Saint-Saëns, Ferenc Farkas, Marcel Tournier, Luigi Boccherini, Maria Theresa von Paradis, Kristina Vasiliauskaitė, Giovanni Solima, Orest Jevlachov, Johann Sebastian Bach, Jaques Ibert
Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
 
Gegužės 16 d., ketvirtadienį, 18 val. Ukmergės kultūros centre
Orkestro muzikos koncertas „Mozarto Didžiosios mišios“
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Choras VILNIUS
Solistai: GUNTA GELGOTĖ (sopranas)
NORA PETROČENKO (altas)
EDGARAS DAVIDOVIČIUS (tenoras)
NERIJUS MASEVIČIUS (bosas-baritonas)
Dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ
Programa: WOLFGANG AMADEUS MOZART – „Didžiosios mišios“ c-moll, KV 427
1783 m. sausio 4 d. laiške savo tėvui W. A. Mozartas užsiminė, kad dar tuomet, kai buvo nevedęs, pasižadėjo sukurti kūrinį savo išrinktajai Constanze’ai Weber, sutikusiai tapti jo žmona, ir kad kūrinys, į kurį sudėjo visus savo lūkesčius, jau pusiau baigtas. Mozartas savo pažadą tesėjo ir per koncertą 1783 m. spalio 26 d. benediktinų vienuolyno Šv. Petro bažnyčioje dirigavo savo Mišias (trūkstami numeriai buvo užpildyti ankstesniais kūriniais). Constanze, tuo metu jau kompozitoriaus žmona, giedojo vieno iš sopranų partiją.
„Didžiosios mišios“ c-moll dviem sopranams, tenorui, bosui, chorui ir orkestrui buvo rašomos 1782–1783 m. – pereinamuoju kompozitoriaus gyvenimo laikotarpiu tarp Zalcburgo ir Vienos. Mišios taip ir liko nebaigtos. Kūrinys Mozarto palikimo tyrinėtojų neretai apibūdinamas kaip įvairių stilių junginys, čia gausu ir barokinės polifonijos, ir skaidrios homofoninės faktūros, derinami bažnytinis ir pasaulietinis stiliai. Mišios, be to, taikliai atspindi ir tuometinio Zalcburgo atmosferos pompastiką, ir Vienos muzikinio gyvenimo patirtis. Atvykęs į Vieną ir lankydamasis sekmadienio koncertuose barono Gottfriedo van Swieteno namuose, Mozartas išgirdo Händelio ir Bacho kontrapunktus, jų įtaka „Didžiosiose mišiose“ akivaizdi.
Šį vakarą kūrinį interpretuos įsimintini atlikėjai: Lietuvos kamerinis orkestras ir choras „Vilnius“, jauni, bet patyrę ir publikos itin vertinami solistai. Koncerto dirigentė Adrija Čepaitė bendradarbiauja su Lietuvos orkestrais, ypač turiningai su Lietuvos kameriniu, taip pat semiasi patirties kituose Europos šalių orkestruose.
Bilietai – 5, 7, 10 Eur
Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
 
Gegužės 17 d., penktadienį, 9 val. Rumšiškių kultūros centre
Gegužės 17 d., penktadienį, 11 val. Žiežmarių kultūros centre
Teatralizuotas koncertas visai šeimai „Lėlės kelionė“
ČIURLIONIO KVARTETAS
Aktorė LIJANA MUŠTAŠVILI
Scenarijaus autorė JUSTINA ZAJANČAUSKAITĖ
Teksto autorė MONIKA SAKALAUSKAITĖ
Programoje – Joseph Haydn, Ludwig van Beethoven, Antonín Dvořák, Maurice Ravel, Dmitrij Šostakovič, Philip Glass
Šiame koncerte su Lėle ir Čiurlionio kvartetu jaunieji klausytojai ir jų tėveliai keliaus per epochas: klasicizmą, romantizmą, impresionizmą, ekspresionizmą, XX amžių – iki pat šių dienų. Be to, sužinosime, kas yra kvartetas: kurie instrumentai jį sudaro, kaip jie skamba, kokie jų panašumai ir skirtumai. Skambės J. Haydno, L. van Beethoveno, A. Dvořáko, M. Ravelio, Ph. Glasso styginių kvartetų fragmentai, Polka iš D. Šostakovičiaus baleto „Aukso amžius“ ir kiti kūriniai.
Bilietai Rumšiškėse – 2 Eur
Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
 
Gegužės 24 d., penktadienį, 17 val. Senosios Varėnos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
RENATA MARCINKUTĖ-LESIEUR (vargonai)
EGIDIJUS ALIŠAUSKAS (birbynė)
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Georg Friedrich Händel ir kt.
 
Gegužės 25 d., šeštadienį, 19 val. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
RENATA MARCINKUTĖ-LESIEUR (vargonai)
DRUSKININKŲ KAMERINIS CHORAS (vadovas Laurynas Vakaris Lopas)
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Juozas Naujalis ir kt.
 
Gegužės 26 d., sekmadienį, 18 val. Griškabūdžio bažnyčioje
Muzikos festivalis „Beatričės vasaros“
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS
Programa bus paskelbta vėliau
Jau tapo tradicija kasmet, beprasidedant vasarai, muzikos mėgėjams burtis aplink Zyplių ir Gelgaudiškio dvarus, Griškabūdžio, Sintautų ir Šakių evangelikų liuteronų bažnyčias, kuriose rengiami festivalio „Beatričės vasaros“ koncertai. Šis profesionaliosios muzikos renginių ciklas savo pavadinimu įamžino Lietuvos lakštingalą, iš Šakių krašto kilusią dainininkę Beatričę Grincevičiūtę. 
Puikia akustika pasižyminčioje unikalios architektūros (aštuoniakampėje) Griškabūdžio bažnyčioje skambantys simfoninės muzikos koncertai – tai skambus šio festivalio pradžios akordas, kurio įgarsinimui neretai kviečiamas Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras. Šį kartą kolektyvas muzikuoja vadovaujamas maestro Modesto Barkausko.
Įėjimas laisvas
 
Gegužės 28 d., antradienį, 18 val. Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
SONATA DEVEIKYTĖ-ZUBOVIENĖ (fortepijonas)
ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas)
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vytautas Barkauskas, Anatolijus Šenderovas, Remigijus Merkelys, Mindaugas Urbaitis ir kt.
 
Gegužės 29 d., trečiadienį, 17.30 val. Žemaičių dailės muziejuje Plungėje
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
SONATA DEVEIKYTĖ-ZUBOVIENĖ (fortepijonas)
ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas)
PLUNGĖS MUZIKOS MOKYKLOS moksleivių styginių ansamblis ir solistai
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Mykolas Kleopas Oginskis, Giedrius Kuprevičius, Salomon Jadassohn ir kt.
 
Gegužės 30 d., ketvirtadienį, 18 val. Rietavo kultūros centre
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
SONATA DEVEIKYTĖ-ZUBOVIENĖ (fortepijonas)
ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas)
RIETAVO MUZIKOS MOKYKLOS mokytojai
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Mykolas Kleopas Oginskis, Giedrius Kuprevičius, Salomon Jadassohn ir kt.
 
Gegužės 31 d., penktadienį, 17 val. Palangos gintaro muziejuje
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ koncertas
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
SONATA DEVEIKYTĖ-ZUBOVIENĖ (fortepijonas)
ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas)
PALANGOS KAMERINIS CHORAS (vadovas Edmundas Jucevičius)
Programoje – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Mykolas Kleopas Oginskis, Giedrius Kuprevičius, Salomon Jadassohn, Nijolė Sinkevičiūtė, Vytautas Klova, Algirdas Martinaitis, Mindaugas Urbaitis
 
Gegužės 31 d., penktadienį, 19 val. Pažaislio vienuolyne
„Odė džiaugsmui“
LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Solistai: VIDA MIKNEVIČIŪTĖ (sopranas), JOVITA VAŠKEVIČIŪTĖ (mecosopranas), KRISTIAN BENEDIKT (tenoras), TADAS GIRININKAS (bosas)
Dirigentas PETRAS BINGELIS
Programoje – Ludwigo van Beethoveno Simfonijos Nr. 9 finalas; gražiausios operų arijos, ansambliai, chorai
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama