NAUJIENOS

18 auksinių taisyklių, kaip pasigydyti pačiam

Kategorija:

Miestas:
Ši gydymosi sistema  tinka kiekvienam žmogui ir išgydo bet kurioje ligos stadijoje.  Jūs pats paleidžiate visus gijimo procesus. Nuo nieko nepriklausote ir niekam nemokate. Visos gydymosi jėgos yra jumyse, tik reikia jas paprasčiausiai aktyvuoti. Ir tai galite padaryti, pasinaudodami šiomis taisyklėmis.
 1. Ryte, per pietus ir vakare išgerkite vienu kartu po pusę litro vandens. Vanduo turi būti švarus. Tuo momentu, kai geriate vandenį, mintyse sau sakykite: aš sveikas, aš gyju. Prieš geriant vandenį gerai būtų jį energetiškai pakrauti, pasikalbant su vandeniu ir paprašant iš kūno išvesti viską, kas trukdo gerai jaustis. Paprašykite padėti savo angelo sargo, tave saugančių esybių. Išgėrę vandenį, padėkokite sau, visiems padedantiems ir savo kūnui.
 2. Pakeiskite savo kvėpavimą. Pailginkite iškvėpimą, kad jis būtų 2–3 kartus ilgesnis už įkvėpimą. Kvėpuokite ramiai, lygiai ir laisvai, be jokių įtampų, viduje jusdami džiaugsmą. Įkvėpkite šviesą ir leiskite jai pasklisti po visą kūną, po kiekvieną jo ląstelę. Kvėpuokite visais plaučiais, kad oras patektų ir į pačią apatinę plaučių dalį. Pagal galimybes stebėkite, kaip kvėpuojate ir pastebėję nukrypimą, grįžkite prie taisyklingo kvėpavimo.
 3. Susidarykite gydančių žodžių sąrašą ir jį kasdien skaitykite. Tuos žodžius reikia prisiminti kaip galima dažniau ir kartoti kuo daugiau. Žodžiai gali būti tokie: į mane eina gydanti energija, mano kūnas sveiksta, aš atviras gydančios energijos srautui. Mano kepenys, inkstai, galva, širdis, sąnariai, kraujagyslės, plaučiai ir kiti organai sveiki. Tardami šiuos žodžius matykite savo kūną ir organus sveikus, spinduliuojančius džiaugsmingą šviečiančia energiją.
 4. Pradėkite daryti savimasažą. Paprasčiausias būdas sausomis rankomis trinti tas nuogo kūno vietas, kurias pasiekiate.  Ypatingą dėmesį skirkite pėdoms, krūtinei, galvai ir sprandui ir tai vietai, kur yra nesveikuojantis organas. Galite pasinaudoti ir Lukrecijos patarimais. https://www.youtube.com/watch?v=UM9JceQGd-c
 5. Truputį įkvėpę pirštais užspauskite nosį ir burną. Po kurio laiko pajusite pirmą norą įkvėpti.  Ir tada mintyse sau kelis kartus pakartokite: aš noriu gyventi. Po to atleskite užspaudimą ir kurį laiką normaliai kvėpuokite. Po to vėl pakartokite pratimą. Tai jūsų kūnui ir smegenims bus signalas apie jūsų norą gyventi, nes beveik visos ligos ateina per nesąmoningą žmogaus nenorą gyventi.
 6. Miegoti gulkitės 22.00 valandą. Kelkitės anksti – 5:00 valandą. Prieš miegą sau sakykite: dabar aš leidžiuosi į išgijimo pasaulį, kur man padės pasveikti.  Labai naudinga vieną valandą pamiegoti vidurdienį.
 7. Visiškai atjunkite save nuo kanalų, kuriais gali ateiti bet kokia neigiama informacija. Galvokite tik apie gerus ir gražius dalykus. Žiūrėkite geras emocijas sužadinančius filmus. Visa veikla turi būti teikianti malonumą ir nevarginanti.
 8. Vakarais klausykitės atpalaiduojančios muzikos. Dieną klausykite sparnus išskleidžiančios džiaugsmingos muzikos klausymui. Ji gali ir kiek garsiau skambėti. Šokite.  Šokite paprasčiausiai dėl savęs. Taip pat galite pritarti skambančiai muzikai.
 9. Dažniau būkite gamtoje. Jei tam nėra sąlygų, dažniau per langą ar sėdėdami balkone žiūrėkite į dangų ir į juo plaukiančius debesis.
 10. Nekalbėkite, su kitais neaptarinėkite ir net negalvokite apie savo ligą. Paprasčiausiai išmeksite ją iš savo galvos. Jie mintys vis tiek prie jos grįžta, pasistenkite apskritai apie nieką negalvoti. Paprasčiausiai sėdėkite tylint protui.
 11. Bendraudami su draugais ir giminėmis, dalyvaukite tik ramiuose, įtampos nesukeliančiuose lengvuose pokalbiuose. Tai puiki energijos apsikeitimo priemonė, padedanti jums išsaugoti normalią būseną.
 12. Pradėkite rytais apsipilti šaltu vandeniu. Iš pradžių kelias dienas šaltu vandeniu apipilkite tik pėdas. Ir pamažu kilkite aukštyn, kol jau galėsite šaltu vandeniu apsipilti visą kūną.  Apsipildamas vandeniu galvokite apie kažką džiaugsmingo.
 13. Valgykite mažai, bet dažnai. 5–7 kartus per dieną. Tai turėtų būti naminis ir kuo paprastesnis maistas; košės, rauginti kopūstai, rūgpienis, pačių iškepta duona, salotos. Jokių kraujagysles veikiančių gėrimų – kavos, arbatos, alkoholio. Rekomenduotina prieš valgant pabendrauti su maistu, paprašyti, kad jis suteiktų kūnui stiprybės ir energijos, o kūno – kad iš maisto pasiimtų tai, kas jam reikalinga.
 14. Pradėkite mankštintis iki prakaito. Tinka pritūpimai, atsispaudimai, lengvi svarsčiai. Labai gerai bėgimas. Tad galima bėgti vietoje gerai vėdinamame kambaryje.
 15. Kartą per savaitę – badaukite. Jei galite – 24–36 valandas. Negalite, badaukite trumpiau. Prieš badavimą ir badaudami sakykite sau: tegul šis postas pagydo mano kūną.
 16. Kiekvieną dieną 5–10 minučių ramiai sėdėdamas mintyse kartokite: tegul  visi būna sveiki, tegul visiems viskas būna gerai. Ir taip galvokite iš visos širdies, įsivaizduodamas, kaip visiems pagerėja sveikata.
 17. Kiekvieną dieną save įsivaizduokite sveiku, energingu ir budriu, saulėtą dieną einančių miesto gatve, vaikštinėjančiu gamtoje ar kitoje jums įprastoje vietoje, kurią lengvai galite įsivaizduoti.
 18. Visur ir visada prašykite Dievo pagalbos.
Parengė Karolina Baltmiškė
nuotr. pixabay.com

Panašūs straipsniai:
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-sunkiausias-darbas-%E2%80%93-darbas-su-savimi-ir-butent-del-to-jo-imasi-tik-nedaugelis
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-jei-tu-kazkuo-nepatenkintas-%E2%80%93-pradek-veikti
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-mes-atsidureme-ypatingame-periode-%E2%80%93-tai-epochu-kaita-
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/o-transformacinis-zaidimas-%E2%80%9Esakralumo-kelias%E2%80%9C-isties-veikia-tikiu-alyvos-kvepia

https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-transformacinis-zaidimas-%E2%80%9Esakralumo-kelias%E2%80%9C-%E2%80%93-paslaptinga-galimybe-
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/svetlana-radiul-dabar-labai-aiskiai-zmogui-parodoma-kad-kiekvienas-esame-savo-gyvenimo-kurejas

Reklama