12 dienų po Naujųjų: nuo sausio 1 iki sausio 12 dienos (atnaujinta)
  NAUJIENOS

12 dienų po Naujųjų: nuo sausio 1 iki sausio 12 dienos (atnaujinta)

Kategorija:

Miestas:
Gausiais fejerverkais, linkėjimais pasitikome 2018 metus. Kokie jie bus kiekvienam iš mūsų? Tokių, kokių geidžiame, ar prislėgs ne pačiais mieliausiais dalykais? Tačiau juk neveltui sakoma, kad kiekvienas esame savo laimės kalvis ir kad šios akimirkos emocija kuria rytdieną. Tai kaip pradėti Naujuosius metus, kad jie mums būtų geriausi iš visų mūsų nugyventų metų?  Jei tuo nesinaudojote, pabandykite per pirmąsias sausio dienas – nuo šiandienos iki sausio 12 užsiprogramuoti visų metų įvykius ir pokyčius tokius, kokių norime.
Sausio 1 diena – programuojame sausio mėnesį ir visų metų sveikatą. Norite sėkmingo sausio ir geros sveikatos per visus metus – jauskitės budrūs ir pilni gyvybės. Visą dieną rūpinkitės savo kūnu. Paprašykite visatos, kad ji kūną pripildytų gyvybine energija ir sveikata. Ir uždėkite rankas ant tų savo kūno vietų, kurios negaluoja ar pajutote norą prie jų prisiliesti. Tą dieną labai gerai apsilankyti pirtyje, SPA ar bent pasilepinti vonioje. Daugiau gerti vandens, nes vanduo detoksikuoja organizmą.
Taip pat ši diena yra jūsų gyvenimo meistriškumo diena, stiprinanti jūsų asmenybę. Todėl šios dienos įvykiai gali parodyti jums gyvenimo pamokas, kurias tenka išmokti. Būkite dėmesingi ir atidūs, kad pamokos, kurias paprastai vadiname klaidomis, kuo mažiau atsilieptų jūsų gyvenimui.
Rekomenduojama šios ir visų kitų pirmųjų 12 dienų Naujųjų metų įvykius užsirašyti į dienoraštį, kad galėtumėte analizuoti, kas ir kodėl vyksta jūsų gyvenime. Rekomenduotina užsirašyti viską, pradedant nuo to, kurioje kūno vietoje pajutote skausmą iki galbūt iš pirmo žvilgsnio atrodančių nerealių idėjų.
Sausio 2 diena – deda pamatą vasario mėnesiui, metų gausai, gerovei ir klestėjimui. Rekomenduojama visą tą dieną vizualizuoti save turtingu, klestinčiu ir sėkmingu. Šią dieną galima pradėti nuo savęs įtvirtinimo.Ryte pasižiūrėjus į veidrodį verta pasakyti: aš esu, aš esu, aš esu mano gyvenimo finansų atgimimas ir gyvenimas; aš esu, aš esu, aš esu mano gyvenimo finansų atgimimas ir gyvenimas; aš esu, aš esu, aš esu mano gyvenimo finansų atgimimas ir gyvenimas. Dėkoju.
Galima sukurti oro rutulį, jam psakyti šiuos žodžius ir paleisti jį į visatą.
Tądien svarbu jaustis turtingu, sėkmingu ir klestinčiu, nepaisant, jei realiame gyvenime to nėra. Tiesiog jūs sukuriate naują savo gyvenimo programą. Ši diena labai sėkminga tokiam programavimui.
Tą dieną labai naudinga dirbti su pinigų energija. Tai palanki diena pinigų ir gerovės energijoms atstatyti.
Sausio 3 diena – palanki diena kovo mėnesiui ir metų kontaktų bei santykių programavimui. Tą dieną savo santykius galime pakelti į naują lygį. Tai labai gera diena bendrauti, priimti svečius ar svečiuotis pas bičiulius. Tai diena, kai jums labai svarbu pasijusti dievu ar deive, ir užmegsti arba sustiprinti santykius su kitais dievais ir deivėmis. Ši diena labai palanki savivertei padidinti, pasijusti, suvokti savyje esantį dieviškumą. Jei tą dieną einate į svečius, rekomenduotina paprašyti jumyse esantį dieviškumą sujungti jus su tų žmonių dieviškumu. Paprašykite jumyse esantį dieviškumą sujungti jus su tų žmonių, su kuriais norite harmoningesnių santykių, dieviškumu. Tai meilės ir harmonijos diena. Gerai tą dieną savyje jausti meilę sau, visiems ir viskam, kas jus supa.
Vienišiems ir iki šiol neradusiems savo gyvenimo draugo, tinkama diena dirbti su energija, padedančia tokį žmogų pritraukti. Gyvenantiems santuokoje vertėtų dirbti su energijomis, padedančiomis sustiprinti santykius. Tą dieną svarbu linksmintis, džiaugtis ir spinduliuoti laime. Ir pasistenkite tą dieną kuo puikiau atrodyti, nes tai deivės Veneros diena, o ji mėgsta viską, kas komfortiška, gražu ir harmoninga, kas yra pilnas meilės. Labai gerai tą dieną pasakyti: aš esu meilė ir aš esu mylimas. Aš esu meilė ir laimė. Ir aš pritraukiu meilę ir laimę.
Sausi 4 diena – tai balandžio mėnesio ir likimą keičiančių pokyčių diena. Tai simbolinė pradžios ir pabaigos diena. Gyenimas gali pasisukti labai netikėtu kampu. Jei yra padarytos kokios klaidos, jos gali pasimatyti balandžio mėnesį. Ir jei atidžiai stebėsite šios dienos įvykius, galėsite susikurti balandžio mėnesio įvykių koregavimo programą. Šią dieną verta permąstyti, gal kažkam kažko nesi atleidęs. Galbūt sau kažko neatleidai.Gal turi iš kažko paprašyti atleidimo. Atsakyti sau, kur ir ką gali padaryti, kad situacija pasikeistų. Tą dieną galima paprašyti pagalbos. Tai diena, kai galime pakeisti savo likimą ir tai labai gerai savo ženklais parodo visata. Puiki tos dienos afirmacija: aš kvėpuoju gausos oru, aš maudausi turtų vandenyse, aš prisipildau laimės saule.
Sausio 5 diena – tai gegužės mėnesio ir poilsio diena, kuri reikalinga po dienų, per kurias analizavote save, koregavote savo gyvenimą ir likimą, formavote ateities įvykius. Ta diena rodo galimybes, kaip galite ilsėtis, kaip galite atsipalaiduoti. Tai bendravimo su šeima, buvimo šeimoje diena. Tai bendravimo su vaikais ir kūrybos diena. Labai gerai tą dieną padėkoti savo šeimos nariams, pasakyti, kad jūs juos labai mylite ir kad juos labai vertinate. Ir tai siejasi tiek su jūsų, tie su jūsų tėvų šeima. Tą dieną galima šeimą nustebinti kokia dovana, patiekalu, pramoga, aplankyti tuos šeimos narius, kurie gyvena kitur. Tai diena, kai sutelkiama šeimos energija. Šeimos palaikymą labai pajusite gegužės mėnesį. Tą dieną galima naudoti šią afirmaciją: dėkoju tau, visata/Dieve už mano nuostabią šeimą, dėkoju už mano šeimos narių geranoriškumą, supratimą. Dėkoju už mano šeimos klestėjimą. Dėkoju už mano šeimą. Ir jei šiuo momentu neturite šeimos, dėkokite už šeimą, taip visatai pranešite apie savo ketinimą ir pasirengimą kurti šeimą. Šeima labai svarbi, nes ji suteikia žmogui palaikymą. Taigi šios dienos, kaip ir gegužės mėnesio energijos stiprina šeimą.
Sausio 6 diena – tai birželio mėnuo ir karjeros bei sėkmės diena. Ta diena atsakinga už jūsų ateitį ir ateities planus. Tai diena labai tinkanti paprašyti paaukštinimo pareigose, pranešti, koks jūs nuostabus ir perspektyvus darbuotojas. Tai diena tinkanti svarbiems su karjera susijusiems skambučiams, susitikimams. Galima paprašyti pagerinti darbo sąlygas. Tą dieną galima pasidaryti norų žemėlapį arba albumą. Ir, be abejo, savo sėkmės vizualizacija, nes tą dieną ji bus žymiai efektyvesnė negu paprastai. Rekomenduotinos afirmacijos: mane užlieja sėkmės banga, virš manęs sėkmės dangus, po mano kojomis mano sėkmės žemė.
Sausio 7 d. – tai liepos mėnuo ir bendradarbiavimo su partneriais diena. Tai meilės partnerystės diena. Ne išimtis – ir meilė sau. Šiandien galima pabūti šeimoje, pasakyti, kaip vienas kitą mylite, skirti vienas kitam daugiau dėmesio. Kadangi ši diena susijusi su meile, šiandien labai palanku taikyti atjaunėjimo programas. Šįvakar rekomenduojama tokia afirmacija: kviečiu savo dieviškąją komandą, kosmetologijos energiją giliam mano atjaunėjimui ir pasveikimui bei mano organizmo atstatymui miegant naktį visose formose, visose struktūrose ir visose realybėse.
Sausio 8 diena – rugpjūtis ir pasenusių programų pabaigos diena. Galimas dalykas, kad šią dieną pamatysite, kad anksčiau sėkmingai naudoti būdai nebeveikia. Kadangi ši diena susijusi su rugpjūčio mėnesiu, galimas dalykas, kad tą mėnesį sulauksite kardinalių permainų. Vietoj senų būdų atsiras naujos galimybės augti ir tobulėti. Kadangi tai diena, kai viena programa miršta, o kita gimsta, ši diena susijusi ir su apsivalymu, kad atsirastų vietos naujiems ir geresniems dalykams. Ši diena labai tinkama įvairiems ritualams, susijusiems su savo gyvenamosios aplinkos ir savo energetikos valymu. Labai palanki diena pasirūpinti savo kūno apvalyu. Gerai papastninkauti, nueiti į pirtį, neapsunkinti organizmo alholiu, mėsa. Labai gerai tą dieną kreiptis į arkangelą Mykolą: dėkoju arkangele Mykolai, kad tu globoji ir saugai mano šeimą, kad tavo rūpesčių mes esame saugūs, kad mus ginate. Ir tam, kad išsaugoti savęs ir savo aplinkos švarą, galima panaudoti šią afirmaciją: dabar save ir savo aurą užpildau sėkme, šviesa, gerove ir meile.
Sausio 9 diena – tai rugsėjo mėnuo ir kartu tai diena, susijusi su išsilavinimu, karjera, savo misija, kelionėmis ir su angelais. Tą dieną kreipiamės į angelus, į savo dieviškąją komandą ir prašome padėti mums suprasti savo misiją, padėti suvokti, kokiais instrumentais tai galime padaryti ir kaip geriausiai galime save realizuoti, išreiškiant savo geriausias galimybes ir maksimaliai duoti šiam pasauliui. Angelai visada yra mūsų pusėje ir tą dieną su jais galime kontaktuoti maksimaliai atvirai ir tampriai, maksimaliai artimai, nes jie visada mus girdi ir yra pasirengę mums padėti.
Tos dienos minties formulė: mano akyse – šviesa, mano sąmonėje – gausa, mano gyvenimas – šventė, mano širdyje – meilė.
Sausio 10 diena – tai spalio  mėnuo ir diena, kai surenkame savo darbo vaisius. Tai tikslų diena. Išskelkite sau tikslus, galvokite apie juos ir vizualizuokite save sėkmingą. Tos dienos afirmacijos susijusios su sėkme ir klestėjimu. Tai diena, kai orientuojamasi į maksimaliausią savirealizaciją ir saviraišką. Norėdami pasiekti geresnių rezultatų saugokite savo vidinį ir išorinį pasaulį. Venkite nereikalingos galinčios užšiukšlinti informacijos: apkalbų, pykčių, tuščių pašnekesių. Televizijos laidų ar filmų, užteršiančių sąmonę. Laikykite savo sąmonę švaroje, saugokite ir brangikite save, kaip švarų ir švytintį deimantą. Spalio mėnesį pamatysite tos dienos ketinimų rezultatus. Tos dienos minties formulė: aš vertinu save, aš vertinu visą pasaulį. Šią minties formą reikia pakartoti ne mažiau kaip tris kartus, o dar geriau ją prisiminti ir laikas nuo laiko kartoti per visą dieną. Šie žodžiai veikia vidines jūsų vibracijas ir taip įtvirtina tą realybę, apie kuria kalbate. Tos formulės veikia subtiliuosius sluoksnius, todėl jų poveikis kur kas didesnis negu iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti.
Spalio 11  diena – tai lapkričio mėnuo. Tai Energijos deivės diena. Tai netikėtumų, siurprizų ir bendravimo su draugais diena. Tądien taip pat svarbu švaroje laikyti savo sąmonę ir verta išanalizuoti, kas su jumis atsitiko per sausio vienuolika dienų. Kas pavyko, o kas nepasisekė, pamatykite priežasties ir pasekmės ryšį, rezultatus. Tai jau bus ganėtinai aiškiai matoma. O jei dar kažkas neaišku, kodėl taip atsitiko, užsirašykite ir išreiškite ketinimą, kad per šiuos metus tai jums taptų suprantama ir suvokiama, kodėl taip atsitiko jūsų gyvenime. Energijos deivė skatina moteriškumą, kūrybiškumą, emocinį bendravimą, bendravimą per širdį. Deivė – tai siela. Tos dienos afirmacija: deivė gyvenamano širdyje.
Deivė – tai energija, suteikianti galimybę naujam pasauliui gimti. Tai galimybė naujiems įvykiams, naujiems pasiekimams. Tai išnešiojanti ir gimdanti energija. Ta diena susijusi su jūsų siela. Todėl labai svarbu tą dien pastebėti, ko jūs norite ir kur jus gyvenimas veda. Tos dienos minties forma: meilė, sveikata, sėkmė.
Sausio 12 diena – tai gruodžio mėnuo  ir metų ciklo baigiamoji diena. Tądien susumuojami pasiekti rezultatai, suvokiant, kokie buvo praėję metai, kas per tą laiką buvo pasiekta, ką gyvenime reikia koreguoti. Tą dieną galite labai aiškiai pamatyti, kas jus supa. Jei kažkas perdėtai sako jums komplimetus, veržiasi į draugus, atkreipkite dėmesį, ar nuoširdūs to žmogaus ketinimai. Tądien labai gerai jausite ketinimų švarumą ir nuoširdumą. Labai gerai pajusite, kas nuoširdžiai bendrauja su jumis, o kas tik siekia kažkokių sau naudingų tikslų. Ir labai svarbu saugoti savo ir savo namų švarą, ir ta diena turi būti labai aiškiai suvokta ir švari. Šios dienos minties forma: aš visatos stebuklas, aš pasaulio vertybė, aš Dievo dovana.
Beje, visa tai, kas čia rekomenduojama, galima taikyti po savo gimimo dienos, nes tai kiekvieno mūsų atskaitos taškas.
Pagal Jevgenijos Dolgorukajos įrašą parengė
Genovaitė Paulikaitė
 
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama