NAUJIENOS

10 patarimų, kurie padės Jums sutaupyti

Kategorija:

Miestas:
Kasdieninis taupymas gali atrodyti labai varginantis ir labai varžantis dalykas, kadangi tenka galvoti apie pinigus nuo ryto iki vakaro. O taip būti neturėtų. Pinigai yra tik priemonė tam tikram tikslui pasiekti, tačiau galvojimas apie juos visą dieną – tikrai vargina.

Pateiksime Jums 10 patarimų, kurie gali padėti sumažinti išlaidas arba padidinti pajamas, išmokti tinkamai valdyti savo pinigus ir nepastebimai Jūsų taupyklėje atsiras keli arba net keliasdešimt papildomų eurų.

1.      Pats geriausias būdas sumažinti išlaidas už pirkinius – planavimas. Skaičiuojama, kad tai Jums gali padėti sutaupyti net iki 20 % sumos, kuri skirta maisto bei buities prekėms įsigyti. Šiuo metu yra ne viena mobili programėlė, kuri padeda paprasčiau planuoti pirkinius.

2.      Pačios smagiausios pramogos nebūtinai kainuoja labai daug arba bent kainuoja apskritai. Paprasčiausiai reikia domėtis. Internete galima rasti pramogų grafikus, kurie yra nemokami.

3.      Išbandykite internetines platformas, kurios padeda net kelis kartus sumažinti išlaidas skirtas savęs tobulinimui bei tam tikrų darbų atlikimui. Pavyzdžiui, jeigu dirbate su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu – rekomenduojame naudotis saskaita123.lt platforma. Arba jeigu norite mokytis online – geras pasirinkimas yra moodle.lt. Galimybės visada yra, tik reikia mokėti jas atrasti.

4.      Pastebėta, kad žmonės, kurie už prekes bei paslaugas atsiskaito kortele – išleidžia kur kas daugiau pinigų nei tie, kurie dažniausiai piniginėje nešioja grynus. Žinoma, atsiskaityti kortele yra kur kas paprasčiau, tačiau dažniausiai fiksuoti išleidžiamas sumas – sudėtingiau.

5.      Jeigu namuose turite daiktų, kurių nereikia – tokiu atveju geriausia bandyti parduoti, o ne atiduoti arba išmesti. Žinoma, tam teks skirti laiko, tad reikia įvertinti – ar tikrai laiko investavimas atsipirks finansiškai.

6.      Visada sumokate mažiau ir akcijų, nuolaidų metu. Jas sekti šiuo metu internetu labai paprasta bei patogu, tad pasinaudokite tokia galimybe. Tačiau nepamirškite saiko, kadangi didelis, pavyzdžiui maisto produktų kiekis – genda.

7.      Ar Jums tikrai reikia visų elektros įrenginių, kuriuos turite namuose? Daugelis perka dėl mados kiti – dėl įpročio įsigyti tai, kas yra inovatyvu. Tačiau minusas, kad labai dažnai daugelis daiktų taip ir lieka nenaudojami. Kiekvienas pirkinys turi būti atsakingai įvertinamas.

8.      Vaistų bei vitaminų normavimas aktualus ne tik dėl taupymo, tačiau ir dėl, kad pavyks taupyti sveikatą. Vaistai nėra pigūs, o kai kurie juos įpranta gerti taip dažnai, kad vartoja net ir tada, kai realiai jie nėra reikalingi.

9.      Jeigu Jums reikalingi keli telekomunikacijų paslaugų tiekėjai – siūlome užsisakyti visas svarbiausias paslaugas vienoje įmonėje, kadangi tokiu atveju dažniausiai siūlomi išskirtiniai pasiūlymai, kurie leidžia sutaupyti. Štai komplektas: internetas +  TV + mobilusis ryšis yra labai dažnas.

10.  Pirkimas internetu yra dar viena patraukli taupymo galimybė. Taip galima ne tik kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, tačiau taip pat ir palyginti to paties gaminio kainą keliose skirtingose prekybos vietose.
Taupymas gali būti malonumas, nes kai matysite, kad taupyklės turinys darosi vis pilnesnis – tai dažniausiai suteikia didesnį pasididžiavimą savimi.
 
Rūta Striškaitė

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Daugeliui Ramutė Skučaitė (g. 1931 m.) – vaikų ir vaikystės poetė, vaikų literatūros klasikė. Ji – tradicinės poezijos atstovė. Eiliavimo, rimavimo meistrė. Žodžio skaidrumas – šios poetės siekiamybė. Jos poezija –...

Pasaulis užsimerkus

Pasaulis užsimerkus

Lentvario miesto bibliotekos duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir...

Pasaka apie NE

Pasaka apie NE

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti,...


Reklama