NAUJIENOS

Žalioji diena Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje

Kategorija:

Miestas:
Darganotą penktadienio popietę kudirkiečiai šildė vieni kitus savo šypsenomis – visa mokykla šventė Žaliąją dieną. Pasimėgauti įvairiausiais skanėstais, įsigyti unikalų rankdarbį visi galėjo aplankę mugę, kurioje prekiavo mokiniai ir tėvai. Žaliojoje kavinėje buvo galima paskanauti žaliųjų kokteilių ar arbatos. Tyrimų laboratorijoje laukė pavasariniai eksperimentai. Jaunieji choristai, šokėjai ir teatro būrelio nariai visiems padovanojo pavasarišką koncertą. Koncerto metu atskirą numerį parodė ir naujieji mūsų bendruomenės nariai – bendraklasiai iš Ukrainos.

Žaliosios dienos ir viso koncerto kulminacija –  naujos mokymosi erdvės atidarymas. Nuo šiol kudirkiečiai gamtos mokslų mokysis ne tik laboratorijose ar parkuose, bet ir šiltnamyje – „žaliojoje laboratorijoje“! Jame jau žaliuoja mokinių užauginti ir tėvų padovanoti įvairiausi gėlių ir daržovių sodinukai.
Ne ką mažiau nuotaikinga buvo ir antroji renginio dalis. Gidės, mokytojos Loreta ir Vaiva, pakvietė renginio svečius į ekskursiją po neatrastas mokyklos erdves. Juk retas kuris žinojo, kad iš mokyklos rūsio evakuotis galima slaptu tuneliu. O ir galimybė įkelti koją į mokyklos palėpės erdves nedažnai pasitaiko!   Žaliąją dieną baigėme simboliška talka. Jos metu drąsiausi tėvai padėjo  atlaisvinti progimnazijos palėpę.

Dėkojame didžiausiems mūsų pagalbininkams ir ištikimiausiems partneriams, mūsų mokinių tėvams, už didžiausią dovaną – padovanotą savo laiką kartu kuriant džiaugsmą mūsų mokiniams.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos informacija


Reklama