NAUJIENOS

Vasara – mokomojoje plaukimo stovykloje Graikijoje

Kategorija:

Miestas:
Tikras vasariškas džiaugsmas stovyklautojus iš Radviliškio plaukimo baseino lankytojus Syros saloje Graikijoje lydėjo visas dešimt dienų. Stovyklautojai ne tik ilsėjosi, bet ir kūrybiškai pramogavo, sportavo, pasiskirstę komandomis varžėsi įvairiose sportinėse, kūrybinėse užduotyse.
Stovyklautojai turėjo galimybę išbandyti save įvairiose veiklose, patirti kūrybos džiaugsmą neįprastomis aplinkybėmis, išbandyti ką nors naujo. Nauji potyriai laukė kopiant į kalnus, renkant kalnuose augančias vaistažoles, šokinėjant nuo olos, varžantis tinklinio aikštelė ir atliekant kitas sportines užduotis.
Stovyklautojams tikras išbandymas buvo plaukimas įveikiant įvairius atstumus, kurie iš pradžių atrodė sunkiai įveikiami. Rytinis plaukimas atvirame Egėjo jūros vandenyje tapo puikia organizmo grūdinimo priemone.
Vaikų vasaros stovykla – tai vieta, kurioje vaikai pasineria į visapusiškai sveiką ir linksmą gyvenimą. Skirtingais žaidimais bei praktikomis vaikai mokėsi bendradarbiauti, dirbti komandose, atrado naujų draugų, išbandė įvairiausias veiklas bei lavino fizinius, meninius, kūrybinius ir kitus įgūdžius.

Šiemet visos Radviliškio plaukimo baseino organizuojamos stovyklos jau baigėsi. Radviliškio plaukimo baseino darbuotojai dėkoja visiems stovyklautojams, tėveliams, organizatoriams, treneriams. Iki susitikimų kitais metais!

Radviliškio plaukimo baseino informacija

Reklama