NAUJIENOS

Tarptautinė vaikų gynimo diena Smilgių etnografinėje sodyboj

Kategorija:

Miestas:
Panevėžio rajono Smilgių etnografinėje sodyboje gegužės 31 d. aidėjo smagus vaikų krykštavimas – vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Į šventę pakviesti socialinę atskirtį patiriančių šeimų vaikai iš visų Panevėžio rajono seniūnijų.
Šventė prasidėjo Panevėžio gyvūnų globos draugijos pasirodymu. Vaikai ne tik su dideliu susidomėjimu stebėjo, kaip dresuoti šunys vykdo šeimininkų komandas, bet ir patys galėjo su jais pažaisti.
Po šio pasirodymo mažieji pakviesti į sodybos klojimą žiūrėti Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklį N. Osipovo „Pusantros saujos“.
Po spektaklio Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius pasveikino vaikus su švente, palinkėjo smagiai praleisti laiką, įteikė saldumynų.
O laikas sodybos kieme tikrai buvo smagus. Suskirstyti į komandas vaikai žaidė įvairius interaktyvius žaidimus, gamino lėles iš lino, stebėjo ir patys mušė sviestą senovinėje muštokinėje, kuri iki šių dienų saugoma etnografinėje sodyboje.
Po aktyvios veiklos gryname ore vaikai pakviesti prie vaišių stalo.
Pasistiprinę mažieji šventės dalyviai kartu su juos atlydėjusiais suaugusiaisias šoko bendrą atsisveikinimo ratelį. Visiems ilgam prisiminimui buvo padovanoti ženklai su Smilgių etnografinės sodybos vaizdu.
Šventėje koncertavo Smilgių kultūros centro vaikų ir jaunimo kapela „Smilgenė“ (vadovas Audrius Dervinis) ir jaunučių šokių grupė (vadovė Nijolė Vidžiūtė).

      Smilgių kultūros centro direktorė Lina Narkevičienė
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama