NAUJIENOS

Su metiniu lankytojo bilietu – nemokami renginiai saugomose teritorijose

Kategorija:

Miestas:

Norintieji artimiau susipažinti su šalies nacionaliniais ir regioniniais parkais ir visi, kuriuos domina bei kuriems rūpi mūsų krašto gamta, kviečiami įsigyti savanorišką valstybinio parko metinį lankytojo bilietą ir tokiu būdu paremti saugomas teritorijas.

Lankytojams, kurie įsigys metinį arba šeimos metinį lankytojo bilietą, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (VSTT), kuruojanti nacionalinių ir regioninių parkų direkcijų veiklą, paruošė ypatingą pasiūlymą.

Šiemet su tokiu bilietu nemokamai bus galima pereiti kūlgrinda per naktinį žygį Varnių regioniniame parke, apsilankyti vieninteliame Europoje lankytojams pritaikytame buvusiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse Šaltojo karo ekspozicijoje (Žemaitijos nacionalinis parkas), keliauti į paukščių palydas Nemuno deltos regioniniame parke, pabuvoti Medkopio pabaigos šventėje Drevinės bitininkystės bityne (Dzūkijos nacionalinis parkas), dalyvauti įsimintiname pėsčiųjų žygyje „Neries ir senųjų Šiurmonių miškų apsuptyje“ Neries regioniniame parke ir kt. Informaciją apie visus renginius, kuriuose nemokamai galima dalyvauti su metiniu lankytojo bilietu, galima rasti VSTT tinklapyje. Be to, įsigijusieji metinį lankytojo bilietą dovanų gaus knygą „Lietuvos saugomos teritorijos“.
Savanoriškas lankytojo bilietas – tai galimybė prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir puoselėjimo. Jis išreiškia pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos lankytinos ir rekreacinės vietos, pažintiniai takai, prižiūrimi apžvalgos bokštai, tvarkoma ir atnaujinama infrastruktūra. Tam ir skiriamos už lankytojų bilietus surinktos lėšos.
Įsigyti vienkartinius ar metinius lankytojo bilietus galima nacionalinių ir regioninių parkų direkcijose ir lankytojų centruose, taip pat „Tiketos“ kasose ir programėlėje.

Strateginės komunikacijos skyrius


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama