NAUJIENOS

STIHL Baltijos galiūnų čempionate – lietuvių galiūno pergalė

Kategorija:

Miestas:

Šeštadienį Radviliškio miesto šventėje vykęs STIHL Baltijos galiūnų čempionatas sukvietė didžiulį būrį smalsuolių.

Čempionate dalyvavo trijų Baltijos šalių galiūnai: Ivars Grahovskis, Janis Sleckus, Janis Ilgavižs iš Latvijos, Ervin Toots, Romek Velt iš Estijos ir Martynas Brusokas, Gilbertas Tamulevičius, Mantas Lalas, Vytenis Pauza, Saulius Skikas iš Lietuvos.
Visi jie susirungė traktoriaus tempimo, svorių laikymo, estafetės (svorių nešimas tarp kojų ir padangų vertimas), kėlimo estafetės (luitai ir rąstai), daiktų sukėlimo ant pakylų ir akmenų sukėlimo rungtyse. Visose rungtyse buvo leista sudalyvauti ir žiūrovams Drąsiausiems atiteko čempionato rėmėjų dovanos.
Kiekviena rungtis sulaukė žiūrovų susidomėjimo, o galiūnai – palaikymo, bet daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė įspūdingiausia rungtis – traktoriaus tempimas. Joje geriausiai pasirodė Janis Šleckus.
Svarmenų sukėlimo ant pakylos rungtyje geriausiai pasirodė Mantas Lalas, svorių laikymo (šį kartą laikyti bokalai) – Vytenis Pauža.
Kitose rungtyse neprilygstamas buvo lietuvis galiūnas Mantas Brusokas. Jis tapo STIHL Baltijos galiūnų čempionato Radviliškyje nugalėtoju. Antroje vietoje liko latvis Janis Šleckus, trečioji vieta atiteko estui Ervin Toots.
Apdovanojimus galiūnams įteikė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir čempionato rėmėjai: S. Krivicko įmonės „Fasma“ vadovas Sigitas Krivickas, UAB „Autokaravanas“ ir UAB „ׅAloyzo Grigaliūno transportas“ įmonių vadovas Aloyzas Grigaliūnas.
Visą čempionatą drauge su galiūnais buvo ir čempionate teisėjavo vienas žymiausių Lietuvos galiūnų Žydrūnas Savickas.
Radviliskio rajono savivaldybės informacija Šventės akimirkos Rimanto Benaičio fotografijose:

Radviliškio rajono savivaldybės administracija

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama