NAUJIENOS

Skėmiuose – vasaros šventė „Mums jau 20!“

Kategorija:

Miestas:
Pačiame liepos viduryje surengta tradicinė Skėmių vasaros šventė „Mums jau 20!“. Šiemet ji skirta Skėmių kaimo bendruomenės dvidešimtajam jubiliejui. Ta proga sulaukta svečių su dovanomis. Atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, visada skatinantis, remiantis ir palaikantis bendruomenių veiklą, o kartu su juo – Lina Stirbienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė. Džiugiamės, kad kartu su mumis buvo Lietuvos Respublikos Seimo narė Guoda Burokienė.

Ji – kaip mūsų kaimo bendruomenės  krikšto mama. Būdama ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininke, ir Seimo nare, ji nuolat suteikia pagalbą, negaili patarimų. Viešnia padovanojo istorinę Lietuvos vėliavą su Vyčiu. Bendruomenę pasveikino ir jos veikla džiaugėsi iš Skėmių kilęs Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas. Daug prisiminimų papasakojo ir palinkėjimų išsakė buvusi Skėmių seniūnė Romualda Rimkuvienė. Jubiliejinio gimtadienio proga skėmiečius pasveikino ir kaimyninės bendruomenės – Pociūnėlių miestelio bei Baisogalos priestočio „Imantai“.Jau tradicija tapo pasidžiaugti bendruomenės ilgaamžiais, pagerbti juos ir pasveikinti. Ąžuolų vainikais papuošti jubiliejus ir auksines vestuves švenčiantys Vida ir Algimantas Mikalauskai, 90-mečių sulaukę Bronislava Jareckienė bei Pranciškus Rakickas. Pasveikinti naujai gėlėmis pražydusių ir gražiausiomis spalvomis pasipuošusių sodybų šeimininkai: Aida ir Aivaras Brazdauskai, Vida Tamulytė ir jos mama Janina Ona Tamulienė, Reda ir Vaidotas Dambrauskai. Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė įteikė seniūnijos padėkas buvusiam ilgamečiam bendruomenės pirmininkui Romualdui Modestavičiui ir dabartinei bendruomenės pirmininkei Birutei Sliosorienei. Aktyviausi bendruomenės nariai už įvairiausius darbus ir nuopelnus apdovanoti skėčiais su bendruomenės logotipu.Deimantė ir Rita pakvietė dalyvauti projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninėje-edukacinėje programoje „Išmani bendruomenė“. Bendruomenės nariai suko „Laimės ratą“ ir taip  interaktyviai pasitikrino žinias, aptarė skaitmeninių technologijų privalumus ir teikiamas galimybes, elektroninių paslaugų įvairovę bei e.parašo galimybes, prisiminė, kaip sumaniai ir saugiai naudotis internetu. Jie turėjo progą laimėti daug daug vertingų prizų.

Skambiomis dainomis sveikino ir visus susirinkusiuosius linksmino Šniūraičių pramogų ir šokių salės kapela ,,Bendraminčiai “ (vodovė Audronė Motiejūnienė), Baisogalos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis (vadovė Neringa Bernadickienė). Šventę puošė ir žiūrovus kaitino atlikėja Donalda bei grupė „Bernužėliai”. Akį džiugino skelbtas šventės akcentas – galvos puošmena skrybėlė. Konkurso „Kepurėtoji dama ir vyriškis” šauniausi dalyviai apdovanoti skėčiais su bendruomenės logotipu.Vaikams netrūko atrakcijų su pripučiamais balionais, mažiesiems ypač patiko pasivažinėjimas mašinyte. Ne vienam smagu buvo dalyvauti loterijoje! Norintieji išbandyti rankos taiklumą galėjo tai padaryti šaudydami iš lanko. Visi pageidaujantys įsiamžino prie naujos Skėmių kaimo bendruomenės fotosienelės. Šventės dalyvių nuotaika buvo puiki! Ją lėmė ne tik įdomi veikla, bet ir ypatinga gamtos dovana – geras oras!


 

Šventės aplinką lauko gėlėmis puošė Vita Šniolienė, Diana Kriščiokaitienė, Vita Tamulytė su sese Milda, Justina Tauraitė. Vaišinimu rūpinosi Rasa Stokonienė ir Vyda Jalinskienė. Ūkinę pagalbą suteikė Arydas Stankevičius. Garsistas – Virgis Povilaitis. Šventei  lėšų pagal projektą skyrė LR Žemės ūkio ministerija, rėmėjas ir pagalbininkas – ŽŪB „AUGA Skėmiai” (vadovas Vidmantas Pikūnas). Renginio organizatoriai – Skėmių kaimo bendruomenė, Skėmių seniūnija, Skėmių pramogų ir šokių salė.

Skėmių seniūnijos informacija


Reklama