NAUJIENOS

Šiaulėniškių bendruomenės Vaikų dienos centro „Spindulys“ vaikai dalyvavo socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“

Kategorija:

Miestas:
Šių  metų liepos 27-28 dienomis Šiaulėniškių bendruomenės Vaikų dienos centro „Spindulys“ vaikai dalyvavo socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“, kurią organizavo Palangos miesto savivaldybė.
Ankstyvą šeštadienio rytą nuvykome į Palangą, kur mūsų jau laukė  organizatoriai. Į šventę suvažiavo gausus būrys vaikų iš įvairių Lietuvos kampelių.
Renginio dalyviai, lydimi mušamųjų orkestro, pražygiavo pagrindinėmis Palangos gatvėmis. Vaikų eiseną lydėjo draugiškos poilsiautojų šypsenos ir pasveikinimai. Eisenos kulminacija buvo susitikimas su Lietuvos Respublikos prezidentu Gitanu Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė. Prezidentas pasveikino vaikus atvykusius pamatyti jūrą ir  palinkėjo gerų maudynių. Sveikinimo žodį tarė ir ponia D. Nausėdienė, kuri pakvietė vaikus skubėti prie jūros. Ten jų laukė daugybė paruoštų žaidimų, konkursų ir kitokių pramogų. Maudynių metu vaikus akylai stebėjo gausus būrys gelbėtojų.
Po pramogų prie jūros, vaikai draugiškai patraukė link grafų Tiškevičių alėjos, kur jiems buvo paruoštas piknikas – kareiviška košė, ledai, gaivinantys gėrimai ir kiti skanėstai. Jo metu vaikai klausėsi grupės „Mergaitės iš Majamio“ koncerto.
Tą pačia dieną, VDC „Spindulys“ vaikai aplankė Palangos gintaro muziejų esantį grafų Tiškevičių rūmuose, botanikos parko oranžeriją bei grožėjosi Palangos miesto fontanais.

Vaikai, nors ir labai pavargę, džiaugėsi patirtais  įspūdžiais ir dovanomis.

Šiaulėniškių bendruomenės vaikų dienos centro „Spindulys“ vaikai yra labai dėkingi Radviliškio rajono savivaldybės administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti tokiame daug įspūdžių palikusiame renginyje.


Radviliškio rajono savivaldybės
administracija

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama