NAUJIENOS

Savivaldybėje žinias gilino seniūnaičiai

Kategorija:

Miestas:
Panevėžio miesto savivaldybėje savo gebėjimus ugdė ir žinias gilino  Panevėžio miesto seniūnaičiai.
Susipažinta su seniūnaičio veiklos juridiniais ir politiniais aspektais, veiklos planavimu, darbo organizavimu, ataskaitų pateikimu. Daug dėmesio skirta bendruomeninei seniūnaičių veiklai, diskutuota apie seniūnaičio dalyvavimą rengiant ir vertinant projektų paraiškas.

„Mokymai, skirti seniūnaičiams, labai pravertė: patikslinome ir pagilinome jau turimas viešojo administravimo žinias, susipažinome su teisinio reguliavimo veiklos ypatumais. Diskusijos metu mums į rūpimus klausimus Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės instituto doc. dr. advokatas Andrejus Novikovas operatyviai atsakė į pateiktus klausimus, pristatė įvairius atvejus, susijusius su seniūnaičių veikla“, - sakė Skaistakalnio seniūnaitė Džiuljeta Morkūnienė.

Šių mokymų tikslas – stiprinti seniūnaičių gebėjimus, kompetencijas tinkamai atlikti Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatyme nustatytas seniūnaičių funkcijas.
Seniūnaičiams bus išduoti mokymų pažymėjimai, patvirtinantys, kad jie susipažino su LR vietos savivaldos įstatyme nustatytomis funkcijomis.
 
 
Komunikacijos skyrius

Reklama