NAUJIENA Vaidybinis stalo žaidimas „MIKROKOSMA“ - inovatyvi vasaros programa jaunimui
  NAUJIENOS

NAUJIENA Vaidybinis stalo žaidimas „MIKROKOSMA“ - inovatyvi vasaros programa jaunimui

Kategorija:

Miestas:
Liepos 11 d.  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje, Tilžės g. 9, startuoja neformaliojo ugdymo programa jaunimui nuo 14 iki 22 metų imtinai — vaidybinis stalo žaidimas Mikrokosma.  Kursime savo vaidmenų žaidimą, statysime nuostabius pasaulius ir mėgausimės smagaus darbo vaisiais — išbandysime jį žaisdami! Ten, kur susitinka knygos ir technologijos, ten gimsta nauji, fantastiški pasauliai!
Iš anksto užsiregistravę dalyviai vaidmenų žaidimą statys susiskirstę komandomis ir naudodamiesi bibliotekoje esančiu 3D spausdintuvu, ARDUINO elektronika bei kitomis suteiktomis priemonėmis. Skatinamas  antrinių žaliavų panaudojimas. Programa nemokama ir atvira, prisidės prie jaunimo užimtumo vasaros metu. Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, susirinkus 2-3 valandoms, nuo keturių iki šešių savaičių.
BIBLIOTEKA KVIEČIA PRISIJUNGTI VISUS NORINČIUS IŠBANDYTI SAVO KŪRYBINES JĖGAS!
REGISTRACIJOS FORMA:
 https://forms.gle/D8oCd47wx2S7YvU79, o taip pat el. paštu jaunimas@biblioteka.lt   temoje nurodant „Mikrokosma“ arba telefonu  8 46 314728.
Daugiau informacijos www.biblioteka.lt
Roberta Kavaliauskaitė
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
Jaunimo skyriaus bibliotekininkė
Tel. 314728

www.biblioteka.lt


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja
Jolita Baltrimienė

Ruduo pilyje

Ruduo pilyje

Iš pirmo žvilgsnio pilis atrodo ta pati, nepasikeitusi. Kaip ir prieš mėnesį, žaliuoja ąžuolai, geltonų lapų beveik nėra, bet nukritusiomis gilėmis nuklotos trinkelės įrodo, kad ruduo atėjo. Anksčiau nepastebimos,...

Reklama