NAUJIENOS

Kultūrinės programos „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio minėjimas

Kategorija:

Miestas:
Liepos 10 d., trečiadienį, 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka  klaipėdiečius ir miesto svečius  kviečia į Giruliuose (Šlaito g. 10A) vyksiantį kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ dešimtmečio paminėjimą. Matysite trumpą Algimanto Jarukaičio sukurtą retrospektyvinį filmą „Pėdink į Girulius 2010–2019“, o renginį vainikuos šventinis koncertas „Kas gera – prisiminkime“. Atlikėjai: Laura  Kasinskaitė (obojus), Elvyra Liutkevičiūtė (smuikas), Tatjana Ševeliova (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė), Martyna Rudelytė (kontrabosas).
Veiklos dešimtmetis Giruliuose – pirmoji ir mums visiems labai svarbi sukaktis, kurią norime paminėti kartu su savo ištikimais lankytojais.  Šis vakaras – gera proga padėkoti mūsų rėmėjams, bibliotekos darbuotojams ir daugybei nuostabių žmonių, kurie savo gabumais, laiku ir meile dalinosi su mumis, ir  prisiminti svarbiausias dešimtmečio akimirkas.
Nuo 2010-ųjų  kiekvieną vasaros trečiadienį, o kartais ir dažniau, klaipėdiečiai ir miesto svečiai atvyksta į Girulių biblioteką ir dalyvauja įvairiuose kultūriniuose  renginiuose. Čia organizuojami literatūriniai vakarai, koncertai, spektakliai, parodų pristatymai, filmų peržiūros, šokių pamokos, susitikimai su Lietuvos ir gimtojo miesto žymiais žmonėmis, ekskursijos, konferencijos ir kt. Kas vasarą suorganizuojame daugiau nei 20 renginių, tad per dešimt metų surengėme daugiau kaip 200. Keletą vasarų Girulių bibliotekoje lankėsi „Gyvojo piešimo“ menininkai, vyko tarptautinis akvarelės pleneras, tapybos pamokos su menininku Tadu Dromantu. Šią vasarą rengiami plenerai su tapytoju Ernestu Žvaigždinu.
Visi programos „Pėdink į Girulius“ renginiai – kamerinio pobūdžio. Jiems būdinga itin  jauki atmosfera, įdomios temos ir išskirtiniai susitikimai.
 
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja
Jolita Baltrimienė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama