NAUJIENOS
Hallo! Vilnius atostogauja vokiškai

Kol savivaldybė skuba griauti Profsąjungų rūmus, renginiai lieka be stogo

Kategorija:

Miestas:

Šiandien prasideda Profsąjungų rūmų griovimo darbai. Nors rūmai apleisti buvo jau daugiau nei 50 metų, o miestiečiai laukia naujos Nacionalinės koncertų salės, žinia džiugi ne visiems. Pasirodo, dar spalio pabaigoje Profsąjungų rūmuose buvo planuojami renginiai, dėl jų su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašytos sutartys. Vienas jų – Helovino karnavalas „Grand Halloween Carnival“, kuris šokių muzikos gerbėjus kasmet suburia spalio 31 dieną. Renginio organizatorių, įmonės „Sound Traffik“ vadovas Vitalij Litvinenko sako, kad apie tai, jog Profsąjungų rūmai bus griaunami spalio 9 dieną, sužinojo atsitiktinai, iš draugų.

„Penktadienį pažįstami žmonės man pranešė, kad iš Vilniaus miesto savivaldybės gavo pranešimą apie tai, jog trečiadienį bus pradėti Profsąjungų rūmų griovimo darbai. Iš pradžių buvau lengvame šoke, todėl iškart kreipiausi į savivaldybės atstovus – jie tai patvirtino ir pasakė, kad pasistengs renginiui rasti naują vietą. Naujienai pasklidus po žiniasklaidą, sulaukiau daug skambučių, renginio dalyviai pradėjo jaudintis, išreiškė nepasitenkinimą, kodėl pastatas griaunamas tokia skubos tvarka“, – pasakoja organizatorius.

V. Litvinenko sako, kad Vilniuje nėra daug vietų, kur galėtų įvykti tokio dydžio renginys. „Labai tikiuosi, kad su savivaldybe rasime geriausią įmanomą alternatyvą – planuojame 5 dideles scenas ir 3000 dalyvių, tad po savo stogu talpinti tokio masto renginį gali ne kiekvienas. Kadangi tradiciškai tą dieną organizuojame ir Helovino karnavalą jaunimui, mums svarbu, kad patalpos būtų saugioje lokacijoje ir tėvai galėtų drąsiai išleisti vaikus į renginį“, – savo lūkesčius įvardija jis.

Renginio organizatorius sako, kad nors Helovino vakarėlio vieta nėra aiški, planavimas nesustoja – atlikėjai planuoja atvykti, parduota daugiau nei pusė bilietų, paruoštos dekoracijos. „Belieka laukti Vilniaus miesto savivaldybės pasiūlymų ir renginio dalyvių paprašyti kantrybės. Vos tik sužinoję pirmąsias naujienas, apie jas informuosime ir juos“, – situaciją apibendrina V. Litvinenko.Vitalij Litvinenko


Reklama