NAUJIENOS

Fotomenininkes Lilijos Valatkienes paroda „Išrinktieji“

Kategorija:

Miestas:
Nacionalinio m. K. Čiurlionio dailės muziejaus
V. K. Jonyno galerijoje Druskininkuose, Turistų g. 9,
 
liepos 31 d., trečiadienį, 16.30 val.
 
atidaroma fotomenininkės Lilijos Valatkienės paroda „Išrinktieji“.
 
Projektas „Išrinktieji“ – dailininkų psichologinių portretų, sujungtų į segmentus, alegorinė dėlionė, jų nutapytų paveikslų reali dėlionė bei viską fiksuojantis ir intrigą atskleidžiantis katalogas – yra savotiška psichologinio portreto žanro „veidaknygė“. „Paroda – tai mano subjektyvi „išrinktųjų" metaforos (visi pašauktieji, bet ne visi išrinktieji) interpretacija, todėl į mano išrinktuosius pažvelkite taip pat subjektyviai“, – sakė menininkė Lilija Valatkienė.
 
Lilija Valatkienė – žurnalistė, redaktorė, fotomenininkė. 1989–2009 m. laikraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistė, žurnalų „Stilius“ (leidžiamas nuo 1997 m.) ir „StiliusPLIUS“ ( leidžiamas nuo 2002m.) įkūrėja ir vyriausioji redaktorė. Dabar L. Valatkienė dirba Lietuvos dailininkų sąjungos viešųjų ryšių atstove ir laikraščio „Dailėraštis“ redaktore, iliustruoja knygas, aktyviai dalyvauja parodose. Surengė 18 personalinių foto ir mišria technika atliktų kūrinių parodų, dalyvavo kolektyvinėse parodose, konkursuose, tarptautinėse meno bienalėse, kvadrienalėse, teminėse ekspozicijose, skirtose Lietuvos valstybingumui paminėti. 2015 m. suteiktas Lietuvos meno kūrėjo statusas. Jos kūrinių yra įsigiję Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Škotijos, Prancūzijos, Šveicarijos, JAV ir Australijos privatūs kolekcininkai.

 Paroda veiks: 2019 07 31 – 2019 09 26
 
 Maloniai kviečiame apsilankyti.Vida Labanauskienė
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus
Švietimo ir informacijos skyrius 


 
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama