NAUJIENOS

Bobų vasarą pasitikime mugėje „Un tėvulia dvara...“

Kategorija:

Miestas:
Paskutinį rugsėjo savaitgalį Molėtų mieste vėl vyks atsinaujinusi Rudens gėrybių ir amatų mugė „Un tėvulia dvara...“
Penktadienį, rugsėjo 25 d., miesto Jaunimo aikštėje veiks pramogų kiemelis vaikams, o taip pat tądien bus atidarytas senasis gyd. A. Jauniškio namas (Vilniaus g. 54), į kurį užsukti kvies Utenos meno centro kuruotų rezidencijų programos „Klausinėjantys menai“ kūrinių paroda.
Šeštadienį, nuo 9 val., miesto centrinėje gatvėje vilios mugė: žolininkės siūlys arbatos, nosį kutens žuvienės aromatas, medumi prekiaus rajono bitininkai, galėsite įsigyti įspūdingų kaimo gaspadinių skanumynų, sodo ir daržo gėrybių, kulinarinio paveldo ir tautodailės gaminių, šurmuliuos rajono seniūnijų ir bendruomenių kiemeliai, kurie išradingumu, linksmumu, svetingumu stebins visus smalsuolius ir dovanos jiems specialiai šventei paruoštą kultūrinę programą.
10 val. tradiciškai vyks ir stilizuota muzikinė visų vienuolikos rajono seniūnijų eisena, žadanti nustebinti ne vieną šventės dalyvį. Šventės metu taip pat bus pagerbti ir apdovanoti geriausi rajono žemdirbiai, ūkininkai ir kiti savo darbais Molėtų kraštą puoselėjantys  rajono gyventojai, bendruomenių atstovai. Mugės dalyviams ir svečiams savo koncertą dovanos dainininkas Radži.
Rudens mugė – puikus metas visiems susieiti draugėn, pasidžiaugti vieni kitų išradingumu, pasižavėti nauju šių metų derliumi, susitikti pasišnekučiuoti su bičiuliais, kažką ypatingai skanaus ar reikalingo įsigyti.
Susitikime „Un tėvulia dvara...“!
Violeta Žalalienė
 
 

Reklama