NAUJIENOS
Hallo! Vilnius atostogauja vokiškai

Miesto bendruomenės aptarė per metus nuveiktus darbus

Kategorija:

Miestas:

Gruodžio 5 dieną septynių miesto bendruomenių ir miesto vietos veiklos grupės atstovai rinkosi į tradicinį šventinį renginį. Kaip ir kasmet, bendruomenių pirmininkai pristatė įgyvendintus projektus, atliktus darbus, pasidalijo rūpesčiais, aktualiais visoms bendruomenėms, pasidžiaugė gražiu tarpusavio bendradarbiavimu.

Kalbėjusieji taip pat dėkojo savivaldybės merui Dovydui Kaminskui, kitiems savivaldybės vadovams, specialistams už paramą ir pagalbą bendruomenėms.

Meras Dovydas Kaminskas, padėkojęs už aktyvų darbą ir atsidavimą gerinant kiekvienos bendruomenės narių gyvenimo kokybę, kvietė ir toliau tęsti bendruomeniškumą ugdančius projektus.

Susirinkusieji į šventinį renginį pasitikrino savo žinias, pabendravo ir linksmai leido laiką protų mūšio žaidime apie bendruomenes, Kalėdų papročius, Kalėdų senius.

Pasak šventinio renginio dalyvių, tokiuose renginiuose vyraujanti puiki nuotaika, geros emocijos, noras tarpusavyje dalytis gerąja patirtimi bei kylančiomis problemomis, suteikia viltį dar aktyviau ir energingiau dirbti bendruomenių žmonių geresniam ir prasmingesniam gyvenimui.


TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ


Reklama