ATVIRAI: Nepatogi tiesa apie santykius „TIK iš reikalo“ ar „TIK dėl vaikų“
  NAUJIENOS

ATVIRAI: Nepatogi tiesa apie santykius „TIK iš reikalo“ ar „TIK dėl vaikų“

Kategorija:

Ką tu pasakytum, Mieloji, jeigu mes šiandien pakviestume tave nustoti apsimetinėti ir pasiūlytume atvirai paklausti savęs: ar aš esu laiminga su savo vyru? O gal gyvenu tik dėl komforto ar iš baimės, kad nesugebėsiu susirasti nieko kito?
Ateina laikas pažvelgti į dalykus, kurie mums kelia nerimą. Mes dažnai tikimės, kad situacija pasitaisys savaime, bet metai bėga, santykiai šeimoje prastėja, o tu daraisi panaši į nužydėjusią gėlę, kuri taip ir neturėjo galimybės pasimėgauti gyvenimo skoniu.
Daug moterų mums rašo laiškus apie tai, kokie prasti jų santykiai namuose, kokie nevykę jų vyrai ir kiek joms daug tenka iškęsti.
Kai kurios moterys pyksta dėl mūsų rašomų straipsnių turinio ir pabrėžia, jog pavargo stengtis dėl vyrų ir dabar laukia, kad jie ką nors dėl jų padarytų.
Vis dėlto perskaičiusi straipsnį tu sužinosi, ką reiškia toks tavo požiūris ir kokia tiesa slypi už šių, atrodo, nekaltų žodžių.
Taigi, Mieloji, šiame straipsnyje mes nepabijosime drąsių, tiesmukiškų klausimų ir jeigu tu išdrįsi perskaityti mūsų paruoštą medžiagą iki pabaigos, tikėtina, kad pagaliau tu turėsi galimybę ištrūkti iš „užburto” rato bei tavo gyvenimas taps laimingesnis.
Šis straipsnis yra parašytas tam, kad sukurtų tavo viduje sumaištį ir tu imtum kelti sau tokius klausimus, kurių niekada neišdrįso sau užduoti mūsų mamos.
Pradžioje pasikeitimai mus gali išgąsdinti, kadangi dauguma iš mūsų labai nedrąsiai eina iš komforto zonos, bet tos, kurios išdrįsta, žino, jog po to ateina geri dalykai.
Pradėkime nuo keleto klausimų, kurie padės išsiaiškinti, ar tau verta skaityti toliau.
Neskubėdama perskaityk ir tyliai sau atsakyk į šiuos klausimus:
 
 • Ar tu tikrai gerai jautiesi gyvendama ir leisdama laiką su savo vyru?
 • Ar tu jauti jam fizinę trauką, ar nori jį paliesti, apkabinti?
 • Ar tau kyla noras juo nuoširdžiai rūpintis?
 • Ar tau gera su juo mylėtis?
 • Ar tau patinka su juo eiti į svečius, keliauti, miegoti, valgyti, o gal senokai geriau jautiesi tai darydama viena?
Jeigu tavo visi atsakymai yra „taip“ – nuostabu, tau nėra reikalo skaityti šio teksto toliau, nebent tu sumelavai pati sau, nes giliai širdyje tu norėtum, kad taip būtų, bet realybė yra kitokia.
Jeigu tau viduje ėmė kirbėti įtarimas, jog tu esi su savo vyru tik iš įpratimo, mes siūlome keliauti giliau ir užduoti sau dar keletą nepatogių klausimų:
 • Ar tu esi su šiuo žmogumi, nes tau taip liepė tavo mama – niekada nesiskirti ir nedaryti gėdos?
 • Ar tu esi su šiuo žmogumi tik tam, kad neįskaudintum vaikų?
 • Gal tau jau 40 metų ar daugiau ir tu bijai pasilikti viena?
 • Gal tiesiog nesinori vyro atiduoti kitai, nes tada atsiranda galimybė, jog jis bus laimingas, o tu ir toliau kankinsiesi?
 • Ar gyveni su savo vyru, nes neturi kur eiti ir esi pripratusi prie pinigų, namų, mašinos ir kitų saugių dalykų?
Tikriausiai tu jau supratai, kad jeigu į bent vieną iš šių klausimų tu sau atsakei teigiamai, džiaugsmo ir laimės tikėtis nėra ko.
Tiesiog pripažink, kad tu pati pasirinkai stabilumą, saugumą ir nusprendei ne gyventi, o egzistuoti. Tu ne tik įkalinai save klaidingų įsitikinimų ir aplinkinių lūkesčių narve, bet ir atėmei galimybę iš savo vyro būti mylimu ir laimingu žmogumi.
DIDŽIULIS MELAS…
Tiesa yra tokia, kad net jeigu tu save ir įtikinėji, jog tai darai dėl vaikų, tai yra grynų gryniausias melas, nes iš tikro tavo vaikai neturi galimybės matyti laimingų tėvų ir jiems atrodo, kad iš gyvenimo tikėtis meilės ir artumo neverta.
Taigi, vis dėlto panagrinėkime, KODĖL TU GYVENI SU ŠIUO VYRU?
Priežasčių gali būti daugybė. Moterys, kaip ir vyrai, susitaiko su įvairiomis situacijomis ir tiesiog „stumiasi” per gyvenimą, užuot juo mėgavęsi.
Susiklosčius tokioms aplinkybėms, mes dažnai save guodžiame ir teisiname, kad esame išskirtinės ir mūsų situacijos yra neišsprendžiamos, bet tiesa yra visiškai kitokia.
Mes bijome pasikeitimų ir renkamės egzistavimą, užuot leidę sau ir kitam žmogui pajausti meilę ir malonumą.
Kokia tavo istorija, Mieloji? Leisk mums atspėti. Kuri versija geriausiai atspindi tavo esamą situaciją?
 • Jūs seniai esate svetimi.
Šeimoje tu esi tiesiog viską sužiūrinti motina, o jūsų vyro ir moters santykiai yra gilioje užmarštyje? Jūs tiesiog egzistuojate, kalbate apie buitinius reikalus, bet giliai viduje abu esate nepatenkinti gyvenimu.
 • Jis turi kitą.
Galbūt tai nėra atviras pareiškimas, bet giliai viduje tu žinai, kad jis kartais „nuslysta“ pas kitas moteris… Na, bet tu renkiesi nematyti šios situacijos ir jokiu būdu jos nepagarsinti.
Giliai viduje tu žinai, kad tau naudingiau yra tylėti, nes kaip gi tu gyvensi be namų, vyro ir vaikų. Kur kas naudingiau yra „užsimerkti” prieš nemalonius faktus.
 • Tu jo negali pakęsti.
Viskas, kas susiję su juo, tave erzina ir pykdo.
Tu jauti jam daugybę priekaištų už jūsų nevykusią kasdienybę, nepriteklių ir prastai praleistus metus. Tačiau dėl savo patogumo tu taikstaisi su juo…, nes tau svarbūs yra vaikai.
Iš tiesų tu taip tik ramini save. Gali būti, jog tu tiesiog bijai, kad nesusirasi kito ir aplinkiniai tau užduos per daug klausimų. Bet ši dalis yra gana nemaloni, todėl jau geriau suvaidinti rūpestingą žmoną ir gerą motiną bei praleisti dar pusę gyvenimo ieškant problemų JAME.
Iš asmeninės patirties…
Per visą savo gyvenimą aš esu pabuvojusi įvairiose situacijose. Todėl galiu puikiai suprasti moteris ir padėti joms pamatyti save iš šalies. Pasidalinsiu savo paskutine istorija, kuri man padėjo atverti akis ir suprasti, jog aš toli gražu nebuvau „deimantu” vyrui.
Pažvelgus į mane iš šalies, galėjo pasirodyti visai kitaip – graži, maloni, rūpestinga.
Bet tiesa buvo kitokia…
Vyrui, su kuriuo gyvenau, aš kasdien turėjau priekaištų. Buvau įsitikinusi, kad tokia nelaiminga jaučiuosi būtent dėl jo netinkamo elgesio. Aš žvalgiausi į kitas poras, lygindavausi su jais ir nuolat rasdavau pas mus minusų, apie kuriuos „ilgai” ir išsamiai kalbėdavomės namuose.
Beveik visus 6 metus buvau irzli ir nepatenkinta. Taip mes stūmėmės tol, kol visiškai pavargome viens nuo kito.
Puikiai žinau kur tai veda…
Taigi, aš puikiai žinau, ką reiškia „egzistuoti” santykiuose arba tiesiog „merdėti” juose, įvardinant vaikus, kaip pagrindinę šios „aukos” priežastį.
Puikiai žinau, kur veda toks gyvenimas – moteris jame nuvysta, pasensta ir susigadina sveikatą. 
Vis dėlto mes kartu praleidome nemažai metų ir tai vadinome vertybe.
Kūno traukos seniai nebuvo, noro leisti laiką kartu taip pat ne.
Jam buvo patogu turėti stogą virš galvos, apmokėtas buto sąskaitas ir šeimyninį statusą. Na, o aš, savo ruožtu, turėjau jaustis užsitikrinusi ateitį, nuraminusi tėvus ir pasiekusi gyvenimo harmoniją. Deja….
Aš nedrįsau daug tikėtis iš gyvenimo ir labai bijojau, kad per tuos besiblaškymus galiu likti vieniša. Taip pat nedrįsau viena auginti vaiko ar prisiimti visos atsakomybės už finansinius dalykus.  
Per tuos metus jis priaugo nemažai svorio ir giliai viduje žinojo, kad neturėdamas nei buto, nei išvaizdos, nei pinigų, kitai moteriai „trokštamu objektu” netaps. Tad mums abiems buvo labai patogu toliau „stumti” dienas kartu.
Patogu buvo dar ir todėl, kad žmonės nei man, nei jam „nekniso” proto ir mes sėkmingai vaidinome standartinę porą.
Dar galėčiau papasakoti ir apie tai, kaip mudu bandėme patenkinti savo poreikius už šeimos (kurios taip niekada ir nesukūrėme) ribų ir kaip „puikiai” su tuo susitvarkėme, na, bet apie tai – kituose „Šokoladas sielai“ straipsniuose….
Mama man buvo sakiusi, kad moters siekiamybė yra vaikai ir vyras iki gyvenimo pabaigos.
Šeimoje mes nuolat skaičiuodavome mano tėvų pragyventus gyvenimo metus ir per šeimos pietus išdidžiai prisimindavome, kiek daug jie patyrė kartu. Čia į smulkmenas veltis neverta, nes dauguma iš mūsų žino, kokie būna tie kartu nugyventi metai.
Dažniausiai tai yra dvi asmenybės, bijančios ką nors pakeisti ir seniai miegančios skirtinguose kambariuose.
Tik praėjus daugeliui metų, aš galiu atsisukti atgal ir suprasti, kiek daug aš atėmiau iš savęs ir iš kito žmogaus.
Laimė, kad mums pavyko apie tai pasikalbėti ir beveik gražiai išsiskirti.
 Gyvendami atskirai, mes esame kur kas laimingesni žmonės. Jis buvo nuostabus žmogus ir mes kartu įveikėme nemažą gyvenimo atkarpą.
Dabar aš džiaugiuosi matydama, kad jis turi galimybę susipažinti su moterimis, kurios juo žavisi ir laukia, o būdami kartu mes tiesiog „ėdėme” viens kitą.
Kartu mes buvome vienas „didelis minusas”, o kai moteris ir vyras gyvena teisingai, kartu jie būna kur kas laimingesni ir stipresni nei po vieną.
Atsisukusi atgal, aš galiu drąsiai teigti, jog jeigu tu nemyli žmogaus ir su juo būni tik dėl tam tikrų priežasčių, neverta to tęsti.
Jeigu nemyli – paleisk, neįtikinėk savęs, jog kažkas pasikeis. Tikriausiai giliai viduje tu ir pati puikiai žinai, kad situacija tik blogės. Patogumas tikrai nėra išeitis.
Mieloji, jeigu tu pajutai, jog tai apie tave, kviečiame žengti kitą žingsnį… ir kartu pasvarstyti, ką tu galėtum daryti toliau….
Ką reikėtų prisiminti prieš priimant sprendimą? (Arba… 3 PAGRINDINIAI DALYKAI, kurių tau NEPASAKĖ TĖVAI!)
Tėvai mus kažkodėl įtikino, kad tapti kažkieno žmona yra gyvenimo nuopelnas. Tarsi mes būtume gimusios tik tam, kad sukurtume šeimas ir visą gyvenimą nešiotume ant kaktos lentelę su užrašu „Vaido žmona”.
Tai – visiškas absurdas… Mes galime kur kas DAUGIAU!
Taigi, keli dalykai, apie kuriuos tau nepasakė TĖVAI…
 • 1. Ir JIS, ir TU ateinate į gyvenimą tam, kad tobulėtumėte, augtumėte ir pajaustumėte laimę, meilę, džiaugsmą, liūdesį ir kitas gyvenimo spalvas.
Taip jau atsitiko, kad jūs susitikote, kad padėtumėte įveikti vieną ar kitą sielos užduotį. Ir galimas dalykas, jog tai jau padarėte, bet kažkoks įsitikinimas jums liepia „prisisiurbti” prie to žmogaus ir vadinti tai vertybe.
Dar gerai, jeigu tai siejasi su noru pajausti gilesnę meilę, sukurti intymius santykius ar padėti viens kitam atsiskleisti… Bet dažniausiai tai yra dėl materialinės padėties, baimės, vaikų ir saugumo… Ir vien tam, kad pateisintume save, užklijuodami situacijai kokią nors keistą vertybės etiketę.
Pagalvokime, kodėl mes taip dažnai įsiteigiame sau, jog santykiai turi tęstis amžinai?.. Iškelk sau klausimą, kodėl taip yra?
O gi todėl, kad tu bijai pasikeitimų, bijai likti viena. O gal todėl, kad nedrįsi nuvilti savo tėvų ar vaikų…
Galbūt tau kyla noras prieštarauti ir papasakoti apie pažįstamą porą, kuriai pavyko sukurti gražius ilgalaikius santykius?
Taip, kartais taip iš tiesų būna. Kai kurios poros sugeba sukurti nuostabius santykius, ilgą laiką gyvena kartu ir kuria gražius dalykus.
Bet tai – ne visiems. Kai kurioms iš mūsų vyrai yra duoti tik tam, kad susilauktume vaikų, arba tik tam, kad išmoktume vieną ar kitą gyvenimo pamoką.
Todėl prisirišti prie idėjos, jog tavo santuoka turi tęstis amžinai, yra kvaila.
 • 2. Vyras ir moteris yra sukurti taip, kad kartu nuveiktų daugiau nei po vieną.
Jeigu vyro ir moters susitikimas yra prasmingas, tai jiems būti kartu yra kur kas geriau nei būti po vieną. Ir mes nekalbame apie tai, jog kartu yra lengviau išlaikyti butą ar pasirūpinti vaikais. Tai reiškia, kad 1+1 gaunasi ne 2, o 12.
Kartu jūs pasiekiate daugiau, kartu jums maloniau, kartu jūs sveikesni, kartu jums gera vaikščioti po mišką ar skaniau valgyti ledus…
Jeigu tai apie jus, tuomet verta įveikti bet kokią krizę. Bet jeigu yra visai atvirkščiai, siūlome rimtai susimąstyti.
Galbūt norisi paprieštarauti, sakant, jog kartais tiesiog ateina „prastesnis” etapas, dėl kurio neverta skirtis su vyru. Ir tai yra tiesa.
Bet jeigu jums abiems seniai nusileido rankos ką nors daryti, kad santykiai pagerėtų ir tai tęsiasi metai iš metų, tai NĖRA etapas, tai tiesiog nevykę, slegiantys ir džiaugsmo nesuteikiantys santykiai tarp dviejų žmonių, kurie bijo ką nors pakeisti!
 Todėl šiandien pat nuoširdžiai savęs paklausk, ar tu esi laimingesnė todėl, kad šis žmogus yra šalia? O tada, kai būsi pasirengusi, užduok ir jam panašų klausimą. Galbūt abu suvoksite, jog tai, už ką kaunatės, jau pusę gyvenimo nebeegzistuoja… 
 • 3. Vyriškas ir geras vyras visada norės laimingos moters, todėl tau reikia prisiimti atsakomybę už savo būseną ir padaryti save laiminga moterimi.
 
Moteris, kuri „prasideda” su vyru vien todėl, kad negali išgyventi be jo, dažniausiai pritraukia tokį patį vyrą, kuris mąsto štai taip: „susirasiu moterį, ji turės manim rūpintis, galėsiu jai vadovauti…“
Kaip manai, kas gaunasi iš tokių santykių?
Jeigu tu nepasirūpinsi savimi ir savo vidiniu pasauliu, visos tavo baimės materializuosis. Tu ne tik gadinsi gyvenimą sau ir kitam žmogui, bet ateityje vėl sutiksi panašų vyrą ir papulsi į tą pačią situaciją.
Sveikiems vyrams patinka moteriškos moterys spindinčiomis akimis, turinčios savo nuomonę ir savo gyvenimą.
Jokiu būdu negalima visko „pakabinti” ant vyro. Juk gyvenimas tęsiasi su juo ar be jo.
Štai panagrinėkime praktinį pavyzdį ir palyginkime, kaip reaguoja į sudėtingą gyvenimo situaciją „neurotiška“, pasimetusi ir įsikabinusi į vyrą ar santykius moteris ir moteris, pati prisiėmusi atsakomybę už savo laimę.
Įsivaizduokime, kaip elgiasi savęs nemylinti moteris, kuri įtaria vyrą neištikimybe…
Kadangi tokia moteris nejaučia ryšio su savo vyru, ją dažnai kamuoja nerimas, ar jis neturi kitos. Įsivaizduokime, kad nuojauta jos nenuvylė ir jos vyras iš tiesų susirado kitą moterį. Ką daro ji?
Štai čia galimi įvairūs variantai, bet mes aptarsime tik kelis iš jų…
 1. Daugybė priekaištų vyrui, susijusių su kitais žmonėmis, vaikais ir kalte. Galbūt kažkas „iš serijos“: „tu turi jausti gėdą ir kaltę, nes aš esu tavo vaikų motina…”
 1. Galima apsimesti, jog tai nevyksta. Na, o jeigu baimė, kad jis išeis, yra didelė, galima vaidinti, jog nieko nežinai ir siūlyti jam save įvairiais įmanomais būdais: per seksą, meilumą ir pan.
Bet tai dar viena moteriška manipuliacija, kilusi iš baimės prarasti vyrą, gyvenimo būdą ar patirti pasikeitimus. Tokioje situacijoje ir vyras gali „tylėti”, nes vyrams nėra didelio diskomforto vienu metu „bendrauti” su keletu moterų. Jie tiesiog gauna daugiau energijos ir tai jiems gana patogu. Todėl jūs abu galite įstrigti šioje situacijoje gana ilgam…
Na, o dabar pažiūrėkime, ką darytų save mylinti moteris…
Pirmiausia, ji tikriausiai daug greičiau pajaustų, kad jos vyro gyvenime atsirado kita moteris. Jai būtų labai liūdna, greičiausiai ji supyktų, leistų sau paliūdėti ar išsiverkti. Gal net nueitų pas gerą psichologą.
Skirtumas tik toks, kad ši moteris žino, jog gyvenimas tęsiasi toliau. Ir kad viskas, kas vyksta, yra tik į gerą jai, net jeigu šiuo metu tai yra sunkiai suprantama.
Ji stengtųsi nesipriešinti situacijai ir nereikalauti iš pasaulio, kad viskas būtų taip, kaip anksčiau. Ji žino, kad taip, kaip buvo, jau nebus. Nebus tokių žvilgsnių, prisilietimų… Bet ji žino, kad jie gali būti kitokie, gal net geresni.
Ji jaučia, kad Visata ją meta iš patogaus ir stabilaus lizdo, bet suvokia, jog ilguoju etapu tai turės prasmę.
 
Tačiau tam, kad tu sustiprėtum ir pajustum savo vertę, tu privalai veikti.
Toks požiūris neatsiranda savaime. Kasdien turi žengti bent vieną mažą žingsnį pirmyn.
Turi žinoti, jog tavo tikslas yra pačiai tapti laimingesne moterimi, tokia, kad tau pačiai su savimi būtų gera ir įdomu.
O tuomet tavo gyvenimas nusidažys nuostabiomis spalvomis.
Vyrai tavimi žavėsis, nes tu žavėsiesi pati savimi.
Tau nebereikės į jį „įsikibti” tam, kad gyventum… Tu tiesiog galėsi būti su juo tam, kad jūs kartu kurtumėte nuostabius santykius ir akimirkas.
Tada tu pajusi, kaip gera turėti bendrus tikslus bei bendramintį gyvenimo partnerį. Bet būti bendraminčiais reiškia, kad ir tu privalai „kokybiškai“ puoselėti santykius bei juos skaidrinti kūrybingomis mintimis ir veiksmais.
Vyras bijos prarasti tik tą moterį, kuri nepraranda savęs. Vyrai myli tokias moteris, nes jų nemylėti neįmanoma!
Taigi, Mieloji, dabar atėjo metas pasižiūrėti situacijai į akis ir paklausti savęs, ar mes esame laimingesni būdami kartu, o gal tiesiog vienas kitą išnaudojame?
Tikriausiai perskaičius straipsnį Tu supratai, jog kartu galima sukurti kur kas gražesnius dalykus, nei tik užauginti vaikus ar išspręsti finansinius klausimus?
Atmink, mieloji, kad jeigu tu ir toliau liksi tokiuose santykiuose ir „nedirbsi” su savo vidiniu pasauliu bei būsena, niekas nepasikeis.
Būtent dėl to, Šokoladas sielai kuria įvairias moteriškas praktikas, kad moteris turėtų efektyvius įrankius ir drąsiai keistų savo gyvenimą!
Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį… bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą… tačiau, jei ji nori jaustis tikra moterimi… kuri turi išskirtinius santykius… gerą finansinę padėtį… bei nuostabius žmones aplink… JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU…
Šios praktikos svarbios moteriai, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša… ir jau nori visa tai pakeisti!
Na ir pabaigai pasidalinimas iš asmeninės patirties…
 Atlikinėdama moteriškas praktikas, aš išmokau mylėti save ir jaučiausi kur kas stipresnė moteris. Šalia manęs yra vyras, su kuriuo kasdien dalinuosi gyvenimu ir kūrybine veikla.
Aš labai noriu ir toliau būti su šiuo žmogumi. Aš noriu, kad su manimi jis jaustųsi kur kas geriau nei be manęs. Ir man iš tiesų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be jo. 
Aš drąsiai galiu sakyti, kad šalia jo aš esu daug gyvybingesnė, kūrybingesnė ir gražesnė. Aš galiu nesirūpinti vyriškais reikalais ir labai džiaugiuosi galėdama būti moterimi.
Mes kasdien kuriame santykius ir nuoširdžiai rūpinamės vienas kitu. Kartais mums būna sunku ir mes pykstamės. Bet viduje yra nematoma jėga, kuri mane kasdien įkvepia žengti pirmyn ir sukurti dar gražesnius dalykus.
Taigi, neabejotinai aš esu kur kas laimingesnė su juo nei be jo…
Bet… aš nežinau kas bus toliau. Jeigu ateitų tokia diena, kai kažkuris iš mūsų pasijaustų nelaimingas santykiuose, aš dėčiau visas pastangas, kad išlipti iš susidariusios situacijos. Aš taip pat tikiu, kad jeigu mes abu norėtume, tai taip ir būtų.
Bet aš taip pat neatmetu galimybės, kad vieną dieną man gali tekti atsisveikinti ir padėkoti jam už kiekvieną kartu praleistą akimirką…
Ir jeigu taip gyvenimas sudėliotų, kad mums tektų užbaigti savo kelionę kartu, mano gyvenimas nesibaigtų. Aš, žinoma, leisčiau sau kažkuriam laikui „sugriūti”, bet giliai viduje aš žinau, kaip save susigrąžinti ir keliauti toliau.  
Aš tiesiog atsisakau tikėti, kad moters gyvenimas baigiasi tada, kai ji sulaukia tam tikro amžiaus, arba kai išeina vyras.
Aš visą gyvenimą tikėjau, kad rytoj aš būsiu gražesnė, laimingesnė ir viskas, kas vyksta, bus tik į gerą man. Moteris visada bus laiminga, jeigu ji bus atradus džiaugsmą savyje. Su tokia moterimi tiesiog norisi būti.
Todėl, Mieloji, aš dar kartą dalinuosi savo patirtimi ir drąsiai teigiu, kad moteris gali viską. Mums tereikia pamilti save ir išmokti gerbti savo kūną bei poreikius.
Mums visai nereikia būti su VYRAIS DĖL vaikų, dėl pinigų ar dėl statuso.
Aš nuėjau ir nusisukau nuo visko, kas manęs nedarė laiminga: nesvarbu, ar tai buvo milijonai ar santykiai dėl vaikų, ar dar dėl kokios nors „rimtos” priežasties.
 
 Septynerius metus aš buvau ištekėjusi už labai turtingo vyro Los Andžele ir buvau pripratusi prie labai patogaus gyvenimo. Aš neturėjau jokio supratimo, kaip man reiktų gyventi be visos prabangos ir komforto.
Bet kai porą metų pagyvenau jausdama vidinį nepasitenkinimą, supratau, kad metas keisti susidariusią situaciją. Tada drąsiai padėjau ant stalo visas banko korteles ir sugrįžau į šaltą, niūrią Lietuvą, nežinodama kas bus toliau.
Tą patį padariau ir tada, kai supratau, kad modelio darbas manęs nedžiugina.
Buvo iš tiesų baisu, ryžtis visoms permainoms, bet dabar taip džiaugiuosi, kad tada nepatikėjau, jog toks pusėtinas gyvenimas ir yra VISKAS, ko gali tikėtis moteris.
 Vėl žengiau „nuo bedugnės krašto“ į nežinią, kai pajutau, jog mano ir mano dukros tėvo keliai išsiskyrė. Buvo tikrai baisu, kaip man teks vienai pasilikti su vaiku. Ir pradžioje visada būna daug netikėtumų.
Bet aš kasdien dėkoju egzistencijai už tai, kad suteikė man jėgų visa tai padaryti. Dabar aš jaučiuosi kaip niekada stipri, laiminga ir pasitikinti savimi.
Aš žinau, kad manęs niekas nesustabdys. Aš esu tikra, kad pasaulis manimi rūpinasi ir man nereikia „vilkti” gyvenimo ant savo pečių. Gyvenimas tiesiog kasdien skraidina mane vis aukščiau ir aukščiau.
Aš nuoširdžiai džiaugiuosi, kad atradau jėgų ir nepabijojau visų pasikeitimų.
Būtent todėl dabar galiu rašyti šį straipsnį, kurti „Šokoladą sielai“, mėgautis moteriškomis praktikomis ir jų dovanojamais atradimais savyje bei gyventi laimingos moters gyvenimą, kuris galbūt įkvepia kitas moteris pražysti ir mėgautis gyvenimu.
Taigi, Mieloji, jeigu ir tu nusprendei veikti, tuomet nedelsdama išbandyk „Šokolado sielai“ paruoštas praktikas ir drąsiai sėsk už savo gyvenimo vairo.
Tavo gyvenimas – tai tavo automobilis, kurį tu buvai apleidusi, bet dabar atėjo metas susigrąžinti savo jėgas, įgyti moteriškos stiprybės ir suspindėti neįtikėtinu grožiu ir moteriškumu.
Mūsų praktikos suteiks tau jėgų ir palaikymo, priimant svarbius gyvenimo sprendimus, todėl nieko nelaukusi būtinai jas išbandyk…
Moteriškos praktikos – tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau traukianti sėkmę, vyrus ir pinigus.
Juk akivaizdu, jos skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.
Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.
Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje. Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.
Todėl jeigu nori susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, tau tereikia savo viduje vibruoti teisingą “stygą”.
Būtent tai ir duoda moteriškos praktikos “MOTERIS, VERTA MILIJONO”.
AČIŪ, KAD ESI SU MUMIS ir renkiesi „Šokoladą sielai“… pasidalink savo nuomone, ar istorija komentare. Palaikykite viena kitą… pasidalink šiuo straipsniu ir su savo draugėmis!

Rūta, Šokoladas sielai
http://www.sokoladassielai.lt/sokoladas-sielai-ruta-banionyte/

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama