NAUJIENOS

Spalio 31 d. kviečia kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ III renginys

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešoji biblioteka, vykdydama kamerinių renginių ciklo projektą „TRIO: dailė+muzika+poezija“, kurio metu sujungtos trys meno sritys – dailė, muzika ir poezija, kviečia į trečiąjį renginį spalio 31 d., 18 val. Renginys vyks kavinėje „Skaisčio baras“, įsikūrusioje Trakų kultūros rūmų pastate (Vytauto g. 69, Trakai).

Programoje:

 „AP galerijos“ meno degustacija.
 Muzika ir poezija – Lukas Pivoriūnas (suzofonas), Karolis Levarauskas (saksofonas).

Kamerinių renginių ciklo metu vyksta „Meno degustacijos“ – unikalūs renginiai, kuriuos organizuoja Vilniaus „AP galerija“ galerininkė Vilma Jankienė. Žiūrovams siūlomos teminės meno degustacijos. Meno degustacijose per pusantros valandos yra parodoma ir pakomentuojama daugiau kaip 40 įvairių grafikos ir tapybos kūrinių. Meno kūriniai nesikartoja, kiekvieną kartą rodomi vis kiti, todėl net vieno renginio metu galima susipažinti su daugelio autorių kūryba. Darbai atkeliauja į galeriją iš įvairių Lietuvos vietų.
Ryšys tarp visuomenės gyvenimo ir meno retai buvo vienareikšmis. Dažnai girdime meno vertinime pasakymus „poetiška“ tapyba, skulptūra, šokis. Juk menas nuo senų senovės savo prigimtimi ir vaizdavimo būdais turi poetiškumo bruožų. Renginių metu skamba poezijos posmai, ir ne tik.
Muzikos ir dailės vienovė šiuolaikinių dailininkų darbuose taip pat pastebima – bet kuri gerai sukomponuota tapybos drobė yra muzikali. Dėl šios priežasties „Meno degustacijų“ metu
išgirsime ir muzikinius kūrinius, kuriuos atliks profesionalūs, žinomi atlikėjai. Kviečiame atvykti ir pasinerti į dailės, poezijos ir muzikos meno sintezę!


Renginiai nemokami. Dalyvių skaičius ribotas.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.
Partneriai: Vilniaus meno galerija „AP galerija“, Trakų kultūros rūmai, šokolado restoranas
„AJ šokoladas“, kavinė „Skaisčio baras“, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“.

Irena Jocienė,
Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama