NAUJIENOS

„Tapyba ant audinio“ – kūrybinis užsiėmimas su profesionale grafike

Kategorija:

Miestas:
Lapkričio 16 d. 10.30 val. (šeštadienį) Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J.Janonio g. 9) kviečia į kūrybinį užsiėmimą šeimai „Tapyba ant audinio“ su edukatore – grafike Toma Šlimaite-Bubeliene. Visomis priemonėmis pasirūpins edukatorė, dalyviams reikia atsinešti savo drobinį maišelį. Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314730.
 
Artėja Kalėdos - neišvengiamas dovanų savo artimiesiems  ieškojimo metas. Siūlome negaišti laiko varginančioms  paieškoms ir kviečiame pas mus, į kūrybines dirbtuves, kur kiekvienas susikurs savo unikalų drobinį maišelį. Profesionali grafikė Toma Šlimaitė-Bubelienė yra pasirengusi padėti, ji atsineš dažus, teptukus, viską paaiškins ir parodys. Svarbiausia– nusipirkti arba pasisiūti drobinį maišelį ir subrandinti savo piešinio idėją. Maišelį galima įsigyti dailininkų reikmenų parduotuvėje, J. Janonio g. 5. Jis kainuoja apie 2,5 euro. Beje, ši parduotuvė dirba ir šeštadienį - nuo 11 iki 15 valandos.
 
Maloniai visų laukiame!
 
Birutė Skaisgirienė
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
Meno skyriaus vedėja

 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama