NAUJIENOS

„Senųjų Trakų bažnyčiai – 120 metų“

Kategorija:

Miestas:
Liepos 14 d. Senųjų Trakų gyventojai minėjo Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai ir Šv. Benedikto bažnyčios 120 metų sukaktį. Šventėje vaikus edukacijai kvietė ir Senųjų Trakų biblioteka.
Šventė prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Jonas Varaneckas ir gerbiamo arkivyskupo Gintaro Grušo sekretorius kunigas Robertas Moisevič. Po Mišių visi buvo kviečiami į šventinį koncertą, kuriame dalyvavo Senųjų Trakų ir Aukštadvario ansambliai, mažiausieji dainininkai ir šokėjėliai iš Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės. Viso renginio metu vaikai smagiai dūko ant pripučiamų batutų, galėjo pasimokyti važinėti su segvėjumi.
Šventėje Senųjų Trakų biblioteka buvo įsikūrusi meno palapinėje, kurioje vaikai gaminosi aitvarus. Mažieji kūrėjai apipavidalino juos piešiniais, kirptomis spalvoto popieriaus juostomis, o mėgstamiausias puošybos elementas – „Angry birds“ paukščiai su plunksnomis. Viso renginio metu dalyviai, miestelio gyventojai ir svečiai buvo vaišinami vienuolių arbata bei benediktinų skanėstais.
Dėkojame visiems dalyviams už kūrybiškumą ir puikias emocijas, o aktyviai bibliotekos lankytojai Jolantai Kunskienei už pagalbą renginio metu.
 
 
Agnieška Uscilienė,
Trakų viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama