„Open air“ treniruotė su Rūta Beišyte-Aminova
  NAUJIENOS

„Open air“ treniruotė su Rūta Beišyte-Aminova

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 11 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje  vasaros skaitykloje, Karlskronos aikštėje vyks „Open air“ treniruotė su trenerė-dietistė Rūta Beišytė-Aminova. Su savimi turėkite rankšluostį arba kilimėlį, vandens buteliuką.
 
Rūta Beišyte-Aminova – knygos „Ideali figūra“ autorė, asmeninė trenerė, mitybos specialistė, kurianti „Youtube“ vaizdo įrašus sportuojančioms namuose moterims, bei mamytėms su mažais vaikais.
Kviečiame visus į treniruotę po atviru dangumi!
Dalintis: https://www.facebook.com/events/725764557995402/

Rugpjūčio 11 d. programa
Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi, Laikrodžių muziejaus mobilūs viduramžių lauko žaidimai.
11–12 val. Proto mankšta su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru. Statome emocijų bokštą.
12–13 val. Edukacija su Lietuvos aklųjų biblioteka – jaukūs darbeliai iš antrinių žaliavų, kurios susikaupė Aklųjų bibliotekoje Klaipėdoje. Pasitelkus fantaziją ir meistrystę, buvusi garsinė knyga (CD) gali atgyti piešiniuose ir ornamentuose.

13.30–15 val. Edukacinės dirbtuvėlės vaikams „Siluetas“. Purkšdami spalvotą vandenį, kursime įvairių formų mėgstamų herojų siluetus popieriaus lape ir kartu keliausime į siluetų pasaulį.
18–18.45 val. „Open air“ treniruotė su Rūta Beišyte-Aminova. Su savimi turėkite rankšluostį arba kilimėlį, vandens buteliuką.
 
Visa vasaros skaityklos programa http://bit.do/interaktyvi-vasaros-skaitykla
 

Reklama