NAUJIENOS

„Norfa“ akcijų leidinys – lengvesnei jūsų kasdienybei

Kategorija:

Miestas:
Norintys sutaupyti nuolat ieško naujų būdų kaip greitai ir lengvai surasti geriausią kainos ir kokybės santykį bei nepraleisti visos dienos apsipirkinėjant skirtinguose prekybos centruose. „Norfa“ akcijų leidinys jums gali padėti sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Šiame prekybos centro nuolaidų leidinyje rasite ir konkrečių geros kainos pasiūlymų kasdienėms maisto prekėms, pavyzdžiui, duonai, daržovėms, mėsai ar padažams, tiek ir specialių tam tikro dydžio nuolaidų buities prekėms, pavyzdžiui, 40 proc. žaislams, 20 proc. sauskelnėms ar 30 proc. buitinei chemijai. Nuolaidų katalogas yra leidžiamas kartą į dvi savaites, ketvirtadieniais, jame nurodytos nuolaidos galioja net dvi savaites – taigi jei nepavyks apsipirkti artimiausią savaitgalį, tą galėsite padaryti kitą laisvadienį, kai jums bus patogu.
 
Sutaupykite planuodami
 
 Planuoti savo laiką, savaitės meniu ir pirkinius dabar, galima sakyti, tapo netgi madinga. Tačiau ir nesivaikant madų aišku, kad tinkamai suplanuota dienotvarkė padeda išvengti nesusipratimų, užtikrina, kad niekur nevėluotumėte ir laiku atliktumėte tai, ką reikia. Tą patį galima pasakyti ir apie maisto planavimą. Įsigydami ilgiau negendančių produktų, kuriems taikoma akcija, jūs galite nemažai sutaupyti. Be to – namuose turint papildomų maisto atsargų, jums po ranka visada bus naujas kruopų pakelis ar cukraus maišelis, pasibaigus senajam.

  „Norfa“ akcijų leidinys padės sutaupyti ir tiems, kurie planuoja ne tik savo savaitės meniu, bet ir nori įsigyti įvairių buities prekių už geriausią kainą. Juk dažniausiai žinote, kuriam laikui jums užteks tualetinio popieriaus pakuotės ar tablečių indaplovei, taigi galite įsigyti šių ir panašių negendančių prekių tada, kai joms taikoma nuolaida ir naudoti pigesnį produktą iki kito gero pasiūlymo parduotuvėje.
 
  Vienu mygtuko paspaudimu
 
 Prasidėjus pandemijai nemaža mūsų gyvenimo dalis persikėlė į virtualią erdvę. Ir kol mes ilgimės gyvo bendravimo ir jaukių pasibuvimų su šeima ir draugais, tačiau technologijos neabejotinai atnešė ir daug patogumų. Vienas iš jų – tai galimybė internete palyginti įvairių prekių kainas ir išsirinkti, į kurį prekybos centrą geriausia eiti apsipirkti šį kartą.
„Norfa“ akcijų leidinys yra pasiekiamas vienu mygtuko paspaudimu svetainėje norfa.lt, taip pat jį ir kitus nuolaidų leidinius galite peržiūrėti didžiausiame akcijų leidinius skelbiančiame tinklapyje raskakcija.lt. Internete palyginę kainas galite susidaryti jums reikalingų prekių sąrašą ir pakoreguoti reikiamus prekių kiekius pagal tai, ar šiuo metu galite įsigyti norimus produktus už geriausią kainą. Akcijų sekimas ir kainų lyginimas nebėra toks sudėtingas, koks buvo anksčiau, nes dabar visa informacija yra pasiekiama vos keliais mygtukų paspaudimais.

Aistė Bielinė

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama