NAUJIENOS

„Nepaprastosios lenktynės” meta iššukį Kauno ir Kauno rajono gyventojamas

Kategorija:

Miestas:
Kauno rajono organizatoriai meta iššūkį gyventojams ir vietos svečiams: „Ar gerai pažįsti Kauno rajoną?”.  Ir kviečia nuo birželio iki spalio mėnesio į turistines orientacines varžybas „Nepaprastosios lenktynės”, kurių metu kiekviena komanda galės išmėginti virtualius turistinius seniūnijų žemėlapius. Pirmasis startas su užsiregistravusiais 2-5 žmonių ekipažais jau birželio 29 d. 15 val. šalia Rokų laisvalaikio salės Kauno rajone.
Laimėjusi komanda vienas varžybas iš I -ojo lenktynių etapo - Rokuose, Samyluose, Ilgakiemyje, Linksmakalnyje, Taurakiemyje, keliaus  į „Nepaprastųjų lenktynių“ finalą ir kovos vardan Kauno ir Kauno rajono garbės bei verto čempiono prizo. Kiekvieno I –ojo etapo lenktynių finiše lauksime su  X Faktorius grupe „Intervalai".


Projekto „Nepaprastosios lenktynės” (finansuojamas iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų, prižiūrima ŽŪM) organizatoriai Visuomeninė organizacija Samylų bendruomenės centras pažada, jog pasibaigus II etapų lenktynėms, norintys įdomiau keliauti po Lietuvą, galės naudotis virtualiu turistiniu Rokų, Samylų, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Taurakiemio seniūnijų žemėlapiu patalpintu Kauno r. turizmo ir verslo informacijos centro puslapyje .
 
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2476810819017259/
 

Rimantė Adomaitytė
Kauno rajono Samylų kultūros centro 
Kultūros projektų vadovė

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...

Reklama