NAUJIENOS

„Lapagrėbis“ Šeduvos gimnazijoje

Kategorija:

Miestas:

Artėjant Vėlinėms, spalio 26 dieną, Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos savanoriai su grėbliais, maišais, darbinėmis pirštinėmis ir gera nuotaika – ėjome į Šeduvos miesto karių ir brolių kapines grėbti lapų.

Taigi, susirinkome prie mokyklos ir visi draugiškai nužingsniavome į kapines. Viena, mažesnė grupelė  pasuko į mažesnes brolių kapines, o likusieji – į didesnes karių kapines. Iš viso mūsų buvo per 40. diena buvo graži, saulėta, o ir mūsų pačių mokykloje vyko ,,lapagrėbis“, taigi niekas nebuvo nuskriaustas, nepraleidome pamokų ir atlikome labai gerą darbą, kuris džiuginą širdį.

Pradėję dirbti supratome, kad nėra taip lengva: žolė buvo nenupjauta, aukšta, o lapų buvo daug: ir didelių, ir smulkučių. Tiesą pasakius, buvo ir ginčų – kartais vieni kitų nesupratome.

Bet galiausiai susitaikę, po kelių valandų darbo, sunkiai grėbdami ir ,,šukuodami“ žolę, baigėme. Širdy pasidarė geriau, juk padarėme gerą darbą, artėjant gražiam išėjusiųjų paminėjimui, lyg ir saulutė pradėjo šildyti labiau.

 

Roberta Preisaitė

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Idealistoj neniam maljuniĝas100 metų Pakaunėje

100 metų Pakaunėje

Pirmoji šiais metais Kauno rajone 100 metų jubiliejų švenčia Marijona Juočienė. Nuo gimimo Kauno rajone gyvenanti moteris jau daugiau kaip 60 metų dienas leidžia miškų apsuptame Garanciškės kaime, Garliavos...

Reklama