NAUJIENOS

„Giedu pavasario džiaugsmą“

Kategorija:

Miestas:
Taip savo fotografijų parodą, šiuo metu eksponuojamą Aukštadvario bibliotekoje, pavadino menotyrininkė, dailininkė, vaizdo ir žodžio meistrė Ona Gaidamavičiūtė.

Biblioteka džiaugiasi besitęsiančia draugyste su Onute. Klausėmės jos eilių literatūriniuose renginiuose, dažnai susitinkame etnografines šventes minint, ir jau antrą jos darbų parodą gali išvysti bibliotekos lankytojai. 2020 m. grožėjomės piešiniais ir tapybos darbais tautosakos motyvais. Šį kartą galime pasigėrėti pavasario atspindžiais. Pavasaris parlekia veržliais paukščių sparnų mostais, skleidžiasi subtiliais ir drąsiais žiedais, glosto akį šviežia žaluma. Tikrai jaučiasi autorės džiaugsminga nuotaika fotografuojant šiuos vaizdus ir akimirkas.


O. Gaidamavičiūtė, gyvendama ir dirbdama Vilniuje, kada tik gali skuba į savo tėviškę netoli Aukštadvario, Prienų rajone. Čia dažniausiai ir fiksuoja gamtos grožį, pastebi ir smulkiausio augalėlio ažūrą, ir kiekvieno paukščio savitumą. Jos fotografijose, kaip ir kituose darbuose, atsispindi meilė ir pagarba viskam, kas gyva.


Dėkojame Onutei už bendrystę ir linkime nesibaigiančios kūrybos bei šviesių pavasario dienų.
Fotoparoda „Giedu pavasario džiaugsmą“: https://youtu.be/qCssPMgYoso
 
Ramunė Jarmalavičiūtė
Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario filialo vyr. bibliotekininkė
 
 

Reklama