„Gavėnia mieste”
  NAUJIENOS
Macikuose pagerbtos GULAG‘o lagerių aukos

„Gavėnia mieste”

Kategorija:

 

Vakar per miestus, miestelius ir kaimus nusirito Užgavėnių šurmulys, skelbiantis, kad  baigiasi linksmybių metas ir prasideda septynias savaites trunkantis susikaupimo, apsivalymo laikas. Ieškantiems dvasios atgaivos – Gavėnios rekolekcijos internete – www.gaveniamieste.lt

„Gavėnia mieste” – internetinė svetainė, kurioje gavėnios laikotarpiu, rasite kasdienes trumpas meditacijas. Jas galėsite gauti į savo elektroninio pašto dėžutę, prisiregistravę šioje svetainėje. Meditacijas bus galima ir skaityti, ir klausyti audio formatu. Taip pat svetainėje jūs galesite išsakyti savo maldų intencijas, o tinklaraštyje komentuoti meditacijas, dalintis savo dvasinės kelionės patirtimi, klausti.

Internetinės rekolekcijos „Gavėnia mieste” prasidės Pelenų trečiadienį (2013-02-13) ir tęsis iki Velykų sekmadienio (2013-03-31). Šių metų tema – „Ko nori, kad tau padaryčiau?“ (Lk 18, 41).

 

Kas mes?

Svetainė www.gaveniamieste.lt – tai Vilniaus brolių dominikonų, tarnaujančių Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, šalia Lukiškių aikštės, evangelizacijos iniciatyva, bendradarbiaujant su ordino broliais iš Prancūzijos.

2003 metais Lilio Šv. Tomo Akviniečio vienuolyno broliai dominikonai sukūrė internetinę svetainę „Retraite dans la ville“ („Rekolekcijos mieste“), kurioje iki 2012 m. prisiregistravo daugiau nei 60 000 žmonių. 2013 metais prie šio projekto prisijungė ir Vilniaus dominikonai.

Vilniaus Šv. Juozapo vienuolyno seserys dominikonės melsis už jūsų prašomas maldų intencijas.

 

Kodėl?

Šiandien daugybėi iš mūsų darbas, gyvenimo sąlygos ar liga neleidžia ištrūkti iš kasdienybės rūpesčių ir pabėgti į dykumą gavėnios rekolekcijoms. Tačiau dvasingumo troškimas šiandien jaučiamas interneto erdvėje. www.gaveniamieste.lt gimė kaip atsakymas į šį troškimą, suteikiant konkrečią galimybę kasdien skirti laiko Dievui.

 

Kam?

www.gaveniamieste.lt sukurta visiems tikintiesiems, kurie trokšta laikotarpį iki Velykų išgyventi savo tikėjimu ir jį pagilinti. Tiems, kurie gyvena toli nuo Lietuvos ir neturi galimybės girdėti Dievo Žodžio gimtąja kalba. Taip pat tiems, kurie apleido religinę praktiką ar iš viso nėra nieko girdėję apie Kristų.

www.gaveniamieste.lt dovanoja galimybę žengti per gavėnią drauge su broliais dominikonais, galimybę nebijoti klaidžioti, ieškant tiesos, ramybės, tylos, atleidimo ir, svarbiausia – savojo maldos, savosios sielos ritmo.

 

Kontaktai:

Br. Mindaugas Slapšinskas: 86 0 757 503

Br. Marc-Antoine Bêchétoille: 86 5 888 433

el. pašto adresas: vilniausdominikonai@gmail.com

 

„Gavėnia Mieste“

Dominikonų Vienuolynas

Vasario 16-osios g. 10

LT-01107 Vilnius


Reklama