NAUJIENOS

„Džinsinė“ gėlių šventė Šniūraičiuose

Kategorija:

Miestas:
Jau tryliktąjį kartą Šniūraičiuose suorganizuota tradicinė Radviliškio seniūnijos bendruomenių gėlių šventė. Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ nariai kas metai sugalvoja šią šventę kitokią, išsiskiriančią iš kitų švenčių. Šiai šventei buvo pasirinktas džinsinis „aprangos kodas“.
Iš Miežaičių, Daugėlaičių, Diržių, Voskonių, Kutiškių, Karčemų ir Šniūraičių atvyko bendruomenių nariai nešini glėbiais gėlių, džinsuoti ir skrybėliuoti senjorai, kurie pademonstravo ant šniūraitiškių sukurto podiumo skrybėlaičių kolekciją. Nuo senjorų neatsiliko mažieji šventės dalyviai. Jie dalyvavo „gyvų“ gėlių parade. Šventės dalyvius pradžiugino šniūraitiškių pristatyta „Iš seno - nauja“ rūbų kolekcija, kurią demonstravo ne tik moterys, bet ir drąsiausi vyrai.
Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė apdovanojo gražiai besitvarkančių seniūnijos sodybų šeimininkus: Kristiną ir Svajūną Simaičius iš Miežaičių, Vitaliją ir Česlovą Rimkus iš Šniūraičių, Renatą Savickaitę ir Daivarą Ganį- Oginskį iš Karčemų, Romualdą ir Janiną Janušauskus iš Kutiškių, Gintautą ir Aušrą Daknius iš Daugėlaičių, Janiną Liugienę iš Mankiškių, bei Danutę ir Kęstutį Janušauskus iš Voskonių.
Visa aikštė buvo papuošta bendruomenių kūrybiniais darbais iš gėlių. Šiais metais sukurtos puokštės, įkomponuotos į džinsines kelnes. Asociacijos ,,Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė už kūrybinius darbus visas bendruomenes apdovanojo savo kurtomis puokštėmis.
Šventės dalyviai galėjo pasiklausyti liaudiškos, džiazo, pop muzikos. Visus linksmino šniūraitiškio Arno Šimaičio džiazo ansamblis, Audronės Motiejūnienės vadovaujamas ansamblis „Bendraminčiai“, solistė Smiltė Glazauskaitė. Pirmą kartą šventės dalyviams pasirodė ir mažoji šokėja Luka Stančikaitė. Ji pasikvietė ir senelius padainuoti šventės dalyviams.

Stilingiausi šventės dalyviai–Marytė Bielskienė iš Daugėlaičių ir Stasys Šimaitis iš Šniūraičių.

Šventę organizuoti padėjo MB „Egirda“ ir UAB „Vidrena“.

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija

Reklama