NAUJIENOS

„Caritas“ ieško būdų padėti rajono žmonėms

Kategorija:

Miestas:
Savivaldybėje apsilankė Šiaulių vyskupijos „Caritas“ direktorius kun. teol. lic. Tomas Janavičius, direktoriaus pavaduotoja Zita Baranauskienė, Radviliškio ir Šeduvos parapijų „Caritas“ organizacijos padalinių atstovės.

Vizito tikslas - pasidalyti idėjomis, kaip būtų galima padėti kuo daugiau žmonių, patiriančių vienatvę, skurdą, nepriteklių, pasikeisti idėjomis apie bendradarbiavimo galimybes su socialines paslaugas namuose teikiančiomis įstaigomis.

„Norisi, kad „Caritas“ organizacija negarsėtų kaip organizacija, kuri tik rūbus dalija. Esame pajėgūs didesniems darbams: turime didelį įdirbį teikiant socialines paslaugas namuose, tą galime pasiūlyti ir Radviliškio rajono žmonėms, bet tam reikia tapti socialines paslaugas teikiančių įstaigų ar organizacijų socialiniais partneriais“, – kalbėjo Z. Baranauskienė.


Meras V. Simelis sakė, kad apie bendradarbiavimą ir paslaugų teikimo koordinavimą reiktų kalbėtis visoms socialines paslaugas rajono žmonėms teikiančioms organizacijoms. „Kaip tik dabar susitikinėju su socialinėmis įstaigomis, įvairiomis organizacijomis, dirbančiomis šioje srityje, ir pastebiu, kad nėra bendro veiklos koordinavimo – visi kažką po truputį daro, o jungiamosios grandies tarp jų visų lyg ir trūksta“, – sakė jis.

T. Janavičius išreiškė viltį, kad bendradarbiaujant su Radviliškio ir Šeduvos parapijomis, Radviliškio rajono savivaldybe ir socialines paslaugas rajono gyventojams teikiančiomis įstaigomis, „Caritas“ ateis ir į visų rajono gyventojų, kuriems reikia pagalbos ir žmogiškos šilumos, bendravimo, namus.

Susitikime aptarti ir naujų „Caritas“ savanorių trūkumo, ir „Caritas“ patalpų Radviliškyje ir Šeduvoje klausimai, ir labdaros valgyklos idėja.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama