NAUJIENOS

„Aš labai myliu Lietuvą“

Kategorija:

Miestas:
Vasario 16-ąją Šventupės kaimo gyventojai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjo, varžydamiesi protų mūšyje „Aš labai myliu Lietuvą“.
Šventę pradėjome, sugiedodami Lietuvos himną. Eiles ir dainas Lietuvai skyrė „Šventerečius“.
Po iškilmingos dalies prasidėjo varžytuvės. Keturios komandos,  pasivadinusios „Amžinai jauni“,  „Mes – Lietuva“, „Nežiniukai“ ir „Žalgiris“ kovojo dėl sumaniausios vardo. Klausimai buvo apie tarpukario Lietuvą, lietuvių papročius, gimtąją kalbą. Nors žaidimą pradėjome devizu „Svarbu – ne žinoti, o sužinoti“, komandos parodė labai geras žinias.
Po trijų turų buvo susumuoti rezultatai. Geriausiai pasirodė komanda „Mes – Lietuva“. Nedaug nuo jų atsiliko „Žalgiris“. Džiugu, kas abi šios komandos buvo sudarytos iš senjorų ir jaunimo. Nors beveik visi klausimai buvo iš senesniųjų laikų, daugelį teisingų atsakymų siūlė būtent moksleiviai.
Komandai nugalėtojai buvo įteikti šiai progai keramikės Vaivos Žakavičienės pagaminti atminimo medaliai, visiems dalyviams – bibliotekoje parengti lankstinukai „Šventupės dvaro istorijos“.
Renginį baigėme dainomis apie Lietuvą ir Reginos Mulevičienės eilėmis.
Bibliotekoje buvo galima susipažinti su dokumentų paroda „Iš kur atėjome“.
 
 
Nuotraukos Genės Vaitkūnienės ir Emilijos Vėbrienės
 Genė Vaitkūnienė

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Šventupės kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė
 

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama