NAUJIENOS

„1000 km Širdies žygis“ pasiekė ir Ignaliną

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje sutiktas žygeivis Saulius Bagdonas. Jo inicijuotas „1000 km Širdies žygis“  – prasminga akcija, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį irsurinkti kuo daugiau lėšų medicininei įrangai, kuri gyvybiškai būtina vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams.
Žygis, kuris truks apie 40 dienų,  buvo pradėtas rugsėjo 10 dieną Vilniuje. Saulius Bagdonas aplankys 29 Lietuvos miestus, susitiks su savivaldybių vadovais, organizacijomis ir bendruomenėmis. Kaip jis pats sako, svarbu kuo plačiau paskleisti žinią ir surinkti kuo daugiau lėšų. Susitikime su Ignalinos savivaldybės administracijos direktoriumi Vidu Kreivėnu, žygeivis S.Bagdonas prašė padėti skleisti informaciją, raginti žmones aukoti.
„Visa tai darau iš širdies, be jokių išskaičiavimų, todėl nuolat sakau, kad mano asmuo – tik mažas sraigtelis, kuris gali atkreipti dėmesį, paskatinti susimąstyti. Pats asmeniškai žinau, ką reiškia sirgti vėžiu, daug bendrauju su sergančių vaikų šeimomis ir žinau, kad jų skausmui niekas negali prilygti...“,- kalbėjo Saulius Bagdonas. 
Direktorius V. Kreivėnas pažadėjo pasirūpinti, kad žygio nešama žinia būtų kuo plačiau paskleista. Žygeiviui jis įteikė Ignalinos nuotraukų albumą, šakotį ir palinkėjo sėkmingo kelio bei žmonių palaikymo. Saulius Bagdonas iš Ignalinos išėjo į Palūšę, kur aplankė Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parko direkciją. Tolimesnis kelionės sustojimas  – Visagino miestas. Ignalinoje prie žygio prisidėjo ir Saulių Bagdoną lydėjo būrelis jaunimo, taip pat savivaldybės administracijos direktorius, jo pavaduotojas D. Mačys, kiti atstovai.
Šį žygį organizuoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus globojantis paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“, jai talkina daugelis geros valios žmonių. Iš viso planuojama nueiti 1234 kilometrus. Įdomu tai, kad pasirinkto maršruto kontūrai  žemėlapyje žymi širdį. Kiekvienas gali prisidėti prie šios kilnios misijos ir tapti didelės širdies dalimi.
Vienintelė sąlyga, kurios organizatoriai prašo ir kviečia nelikti abejingiems – prisijungus prie žygio ne tik žygiuoti norimą atstumą, bet ir paaukoti vėžiu sergantiems vaikams. Tą galima padaryti skambinant ar siunčiant žinutę trumpuoju numeriu 1418 (auka – 3 eur) arba aukojant į „Mamų unijos“ sąskaitą Danske banke, LT 517400032266923810, paskirtyje nurodant „Širdies žygis“.
parengė Lina Kovalevskienė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama