NAUJIENOS

Nauja kalbų mokykla sostinėje pristato inovatyvius mokymus verslui

Kategorija:

Miestas:

Rugsėjo pirmą savaitę sostinėje įsikūrė netradicinė kalbų mokykla „Speak Up“. Ketverių metų įdirbis Kaune, nedidelės mokymosi grupės prisidėjo prie vis labiau augančio studentų būrio ir plėtros. Mokykla ne tik atvėrė duris Vilniuje, tačiau ir pristato unikalią paslaugą – mobilius verslui skirtus trumpalaikius mokymus „Business Boost“.

Šalyje vis daugėjant įmonių, kuriose bendraujama ar darbo metu naudojama užsienio kalba, jų vadovai ir darbuotojai tampa vis labiau orientuoti į kalbos įgūdžių tobulinimą. Praktika rodo, kad įvairių sričių specialistai – nuo informacinių technologijų iki logistikos ar medicinos – nuolat kreipiasi dėl verslo anglų, vokiečių bei rusų kalbų kvalifikacijos kėlimo. Neretai patys darbdaviai jiems nuperka užsienio kalbos pamokų kursą, tokiu būdu norėdami motyvuoti savo darbuotojus,

Vakarietišką mokymo-motyvavimo sistemą siūlantys užsienio verslo kalbos seminarai „Business Boost“ pasižymi tuo, kad kiekvienai įmonei pritaikomi individualūs mokymai. Jų metu visas dėmesys skiriamas praktikai, simuliuojamos realios situacijos. Tokiu metodu įmonės darbuotojai parengiami diskutuoti bendro pobūdžio temomis (angl. „small talks“), atrašyti į elektroninius laiškus, komunikuoti telefonu, vesti diskusijas, ruošti prezentacijas ir labiau pasitikėti savimi įvairiose situacijose.

Mokykla viena pirmųjų šalyje ėmė taikyti būtent tokius išvažiuojamuosius mokymus – užsiėmimai vyksta įmonėse ar kitose studentams patogiose vietose, taip pat virtualiu metodu. Mobilumas atveria duris ir kitų miestų įmonėms, kurios taip pat gali užsisakyti seminarus. Verslui skirti užsienio kalbos mokymai orientuoti į greitą ir mobilų specialiųjų kalbos įgūdžių pastiprinimą ir yra skirti kiek labiau pažengusiems vartotojams.

Kalbų specialistai išskiria, kad mokytis užsienio kalbos ar tobulinti jos įgūdžių ateina daug žmonių, kurių patirtys labai skirtingos. Vieniems kalbos prireikia įsidarbinant, kitus geriau pramokti kalbą stabdo psichologiniai barjerai. Pastebima, kad dažnai atsinešama neigiama patirtis iš mokymosi didelėse grupėse, nepritaikyto mokymosi metodo, netinkamai parinktų vadovėlių.

„Mažytės pergalės daug reiškia“, – tikina B. Dimavičienė ir pabrėžia, kad kiekvieno studento mokymosi kelias itin individualus, paprastai per kelis mėnesius kalbos išmokti neįmanoma. Tai ilgas procesas, kurį gali palengvinti savo darbą mylintys specialistai.

 

Speak Upkalbų mokykloje siūlomos individualios ir grupinės kalbų pamokos, anglų, rusų ir vokiečių kalbų pamokos verslui, pamokos besirengiantiems kalbų egzaminams, mokyklėlės vaikams, kalbų pamokos senjorams. Mokykloje dėstomos anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, rusų ir japonų kalbos.

Daugiau informacijos: www.speakup.lt


Vida Kuzmickaitė

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama